Назва сторінки

Назва Сторінки

ПРО ТОРГОВИЙ ЦЕНТР «MARK».

12 травня 2007 року у Львові відбулось відкриття першого Торгового центру меблів та інтер`єру «MARK». За ОДИНАДЦЯТЬ РОКІВ успішної діяльності ТЦ сформував якісний асортимент меблів, оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру.

Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ, дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.

ТЦ «MARK» - це торговий центр нового формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 70 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру від «середнього+» до люкс-класу.

Торговий центр оснащений сучасними системами кондиціонування, вентиляції та опалення, безкоштовним паркінгом на 250 машин і складськими приміщеннями. Виконавши якісний підбір операторів ринку, був створений унікальний ТЦ, де кожен орендар зайняв свій осередок асортиментної мозаїки, а всі вони разом забезпечують максимальну повноту пропозицій для покупця.

Концепція ТЦ «MARK» розроблена на основі досліджень ринку торгової нерухомості, а також аналізу товарів і товарних груп. ТЦ за форматом, місцем розташування і призначенням є спеціалізованим торговельним центром і дозволяє охопити торгову зону радіусом до 15км. Зона охоплення: пішки - 115 343 м2 на машині (15 хвилин) - 415 864 м2.

Місцезнаходження ТЦ характерно великим транспортним потоком. Цільова аудиторія розрахована, переважно, на покупців «середнього +» і вищим рівнем доходу, новоселів і людей з активною життєвою позицією. Основна ідея ТЦ «MARK» - гідна якість за доступною ціною, все від виробників та імпортерів.

Размер логотипа:

PNG — 1600 px x 800 px

Скачать файл

PNG — 1600 px x 800 px

Скачать файл

JPG — 1600 px x 800 px

Скачать файл

JPG — 1600 px x 800 px

Скачать файл