Міжкімнатні двері

Компанія "Art in Wood " - виробник міжкімнатних дверей. Виготовляємо двері з масиву сосни, вільхи, ясена та дуба будь якої складності, під індивідуальні розміри. Тонування в будь який колір. Індивідуально проектуємо модель по бажанню клієнта.

Масив - це суть самої природи в інтер'єрі. Знаючи, всі тонкощі роботи з цим натуральним матеріалом,ми створюємо красиві і міцні двері , які прослужать вам довгі роки.

Також ми співпрацюємо з перевіриними компаніями на ринку України такі як : Korfad, Danapristyle.

Фабрика "Danapristyle" є одним з ключових виробників міжкімнатних дверей на території України. Була створена більше 5 років тому. Всього час роботи зарекомендувала себе як надійного, відповідального, якісного виробника дверей HI-TECH напрямки, а також деревообробки в цілому.

Korfad - Корюківська фабрика дверей ТМ "Korfad" виробляє збірні міжкімнатні двері і погонажні вироби з використанням екошпон (ламінатіном). Італійські технології, які ми використовуємо при розробці, в сукупності з сучасним обладнанням, використанням дорогих матеріалів і високих методик контролю забезпечили наших дверей європейську якість. На сьогоднішній день модельний ряд нашої фабрики налічує 60 моделей дверних полотен, об'єднаних більш ніж в 10 колекцій.

Бренди: