Електромобілі

Де купити електромобілі у Львові?

Електромобілі - поки нове явище на українському ринку (як і на ринках Європи), але цілком конкурентоспроможне. Мало хто знає, але автомобілі з електродвигунами були винайдені раніше за бензинові аналоги, а інтерес до цього екологічному виду транспорту став особливо сильно проявлятися тільки зараз.

Вирішили купити електромобіль у Львові?

  1. Ви робите вибір на користь екологічного транспортного засобу, який не викидає в атмосферу ніяких шкідливих речовин.
  2. Конструкція електромобілів набагато простіша, ніж у бензинових аналогів. Електродвигун значно менше ДВЗ, він може працювати в двох напрямках без використання додаткових механізмів, а трансмісія представлена зубчастим одноступінчастим редуктором. Іншими словами, електромобілі не потребують ремені ГРМ, свічки, масляних і повітряних фільтрів, мастил і т.д. Відповідно, обслуговування електрокара зводиться до мінімуму.
  3. Нарешті, варто звернути увагу на безпеку електромобілів. Ці транспортні засоби проходять такі ж краш-тести, як і стандартні автомобілі, при цьому електрокари показують максимально високий рівень безпеки за рахунок низького центру ваги (під днищем знаходяться важка батарея).

Визначившись з тим, що електромобіль - це те, що вам потрібно, можна приступати до вибору конкретної моделі і продавця. Якщо ви хочете мати можливість вибирати найкраще з багатьох чинників, варто заглянути в автомобільний салон Autoenterprise, який знаходиться в ТЦ «MARK».

Чому електромобіль краще купувати в ТЦ «MARK»

В торговому центрі «MARK» зібрано величезну кількість магазинів: це дитячі іграшки і вітальні, товари для сну і офісні меблі, посуд і штори, шафи-купе і побутова техніка. Це місце скупчення усіх відомих брендів.

На першому поверсі розташовується салон автомобілів на електродвигунах, де вас чекають кожен день з десятої ранку до сьомої вечора. Вас зустрінуть консультанти магазину, які дадуть відповідь на будь-які ваші питання, детально розкажуть про переваги та особливості експлуатації електромобілів, підберуть для вас транспортний засіб, який буде максимально повно відповідати вашим вимогам, запитам, фінансовим можливостям.

Вибираючи лектромобілі у Львові, ви робите посильний внесок у збереження екології на планеті. Вибираючи електромобілі від Autoenterprise, ви отримуєте в своє розпорядження безпечний, надійний, простий в обслуговуванні транспортний засіб, який буде радувати вас своєю бездоганною роботою довгі роки.