Ландшафт

 • ALBION

  ALBION

  Басейни, спа, павільйони та автономні каналізації.

 • KOLIBRY Luxury Outdoor

  KOLIBRY Luxury Outdoor

  Від компанії «KOLIBRY LUXURY OUTDOOR» - якісні меблі для саду та тераси.

 • Садовий центр

  Садовий центр

  Садовий центр — сучасні рішення в створенні ландшафтного дизайну.

 • Тайсон компані

  Тайсон компані

  Килими, Ландшафт, Покриття для підлоги

Садовий центр Львів: кімнатні рослини, вазони, декоративні дерева та кущі

Для всіх тих, хто цінує філігранну витонченість і насищеність кольорів природної флори, гостинно відкриває свої двері Садовий Центр у Львові в ТЦ «MARK». Основний напрямок продажу - декоративно-листяні і квітучі рослини, дерева. А також різноманітні садово-паркові аксесуари, меблі.

Строкатий калейдоскоп кімнатних рослин

Місто Львів саме по собі - пам'ятник архітектури, визнане найгарнішим містом України. Вроджене почуття смаку і схильність до прекрасного у кожного жителя буквально «в крові», тому, ми постаралися зібрати для вас найцікавіші, оригінальні і не типові варіації рослин для дому та офісу. І так, тут ви зможете знайти величезний вибір рослин за напрямками:

 1. пальмові - бамбукові, сагові, строкаті;
 2. ароїдні кімнатні рослини;
 3. ялинкові (хвойні) види;
 4. декоративно-листяні;
 5. квітучі.

Що б ви хотіли? Примхливі марантові чи невибагливі сукуленти? У нас ви зможете знайти практично всі види квітів для дому в великому асортименті.

Декоративні дерева і кущі

Екзотичні та декоративні рослинні культури чудово виглядають в будь-якому інтер'єрі. В садовому центрі можна підібрати варіанти для дому та зимового саду, а також безліч видів декоративних чагарників і дерев для двору. Створити неповторний ландшафтний дизайн з нашими культурами - це просто. Вони настільки різноманітні й самобутні, що ваша присадибна ділянка перетвориться в чарівний зелений оазис!

Аксесуари для дерев і чагарників

Величезний вибір товарів для дому не обмежується декоративними елементами. У садовому центрі Львова представлений великий вибір виробників меблів для дому, побутових товарів, аксесуарів. Ну, а товари для декоративного оздоблення саду і домашніх квітів просто безмежні. Чи будуть це вазони левів в стилі бароко або лаконічна і сувора геометрія настінних кашпо залежить виключно від ваших уподобань, адже тут є все під будь-який бюджет і смак.

В ТЦ «MARK» можна приходити всією родиною. Різноманітність салонів та магазинів вразить уяву, а асортимент знайде свого «клієнта» в кожній віковій групі. Малюкам неодмінно сподобається вивчати дизайн дитячих кімнат, рослини та електромобілі. Чоловіки оцінять мисливське спорядження, аксесуари для барбекю і садовий інвентар, ну, а жінки не залишаться байдужими перед витонченим оформленням різноманітних рослинних композицій і декоративних товарів.

Все ще сумніваєтеся? Приходьте до нас якомога швидше і переконайтесь на власному досвіді!