Вироби з каменю

 • merx Студія кухонь

  merx Студія кухонь

  Кухні, Вироби з каменю, Вироби з каменю & ландшафт, Дизайн-проекти інтер'єрів, Меблі, Освітлення, Побутова техніка & Посуд, Столи і стільці

 • StoneBerg

  StoneBerg

  Вироби з каменю.

 • WELOVEMEBEL

  WELOVEMEBEL

  М'які меблі, стільці, столи.

 • Західна лінія

  Західна лінія

  Шафи купе, Вітальні, Вироби з каменю, Вироби з каменю & ландшафт, Дизайн-проекти інтер'єрів, Дизайн-студії, Дитячі та підліткові кімнати, Корпусні меблі, Ліжка, Меблі, Офісні меблі, Побутова техніка & Посуд, Столи та стільці, Техніка та посуд, Шафи купе та гардеробні

 • Меблі Карпат

  Меблі Карпат

  Столи, стільці, ліжка, корпусні меблі, комоди, тумби, табурети.

Декоративний камінь Львів

ТЦ "MARK" - знахідка для тих, хто хоче зробити незвичайним інтер'єр свого будинку. Тут зібрані колекції виробів, які по праву можна віднести до ексклюзивних. Переконливим підтвердженням служить асортимент магазину StoneBerg, що пропонує вироби з каменю.

Цінителі натурального каменю будуть приємно вражені широким вибором в магазині. Тут можна замовити обробку каменю на власний смак, повністю втіливши дизайнерський проект, і зберегти власний стиль приміщення.

Ретельно оброблені гірські породи перетворюються в вишуканий декоративний камінь, що підходить як для декору, так і для використання в якості довговічного покриття стін і сходів. Багате розмаїття мармуру різних кольорів дозволяє задовольнити будь-які вимоги.

Майстрам вдається зберегти природну красу каменю, підкресливши обробкою глибинний блиск перламутрових вкраплень і кам'яні прожилки в мармурі. Перехід тональностей і гра світла помітні не тільки в предметах декору, але і в плитці. Такий камінь здатний створити ілюзію шовку і благородної парчі на стінах, прикрасити камін тонким малюнком кам'яних прожилок і відкрити погляду багатошаровість структури. Подібний декор в приміщенні завжди викликає захоплення і ніколи не набридає.

Не любите глянець і блиск? Для вас є інша пропозиція - плитка з травертину, що зберігає природну матовість вапняного туфу. Камінь прекрасно полірується і зібраний воєдино в настінному покритті додає особливу м'якість і тепло інтер'єру.

Штучний камінь у Львові практично не поступається натуральному зовнішнім виглядом, але коштує набагато дешевше. У магазині StoneBerg легко підібрати потрібні вироби з нього - підвіконня, стільниці, плитку і декор, орієнтуючись на необхідний розмір та колір.

Особливе місце в оформленні займає мозаїка зі штучного або натурального каменю. Невеликий фрагмент з майстерно вирізаних невеликих шматочків може доповнити будь-яке місце в будинку і стати оригінальною прикрасою стільниці або стіни.

Вази з мармуру, фонтани з каменю та інші вироби відомого бренду - це розкіш і престиж вашого будинку. Кожна деталь декору виконана бездоганно і підкреслює благородну вишуканість каменю.

Львівський StoneBerg дивує різноманітністю асортименту та втішає доброзичливістю компетентного персоналу. Тут вас завжди чекають, із задоволенням допоможуть дизайнерським порадою та розкажуть про експлуатаційні якості пропонованих виробів з каменю.