Ортопедичні та анатомічні матраци. Ліжка. Тумби. Освітлення. Репродукції. Статуетки. Постільна білизна.

Гарний день починається з гарної ночі!

Філософія виробництва YATSAN - перевершити всі очікування і створити нові стандарти найвищого рівня якості.

Про компанію

Yatsan - один із лідерів виробництва матраців вже 45 років. Зараз виробництво матраців Yatsan здійснюється у Туреччині на великому підприємстві, виробнича площа якого становить 60 тис.кв.м. Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором лідерів галузі, таких як Tempur, Sealy і Stearn&Foster в Туреччині, а також є виробником і дистриб'ютором глобальних брендів, таких як Serta і King Koil. Продукція Yatsan представлена більш ніж у 50 країнах Європи та Азії, серед яких: Німеччина, Бельгія, Голландія, ОАЕ, Катар, Кувейт та інші. Матраци користуються популярністю в провідних мережевих готелях по всьому світу: Hilton, Rixos, Marriott, Radisson, Hyatt, Sofitel та інших.

Тільки в Туреччині знаходяться 150 фірмових салонів, зараз в Україні представлено два шоу-руми: в Києві і зараз у Львові!

Про якість матеріалів

Кожен матрац має у своїй структурі незалежний блок пружин, а кожна пружина в цьому блоці міститься у матерчатому чохолі, що дозволяє виключити вплив однієї пружини на другу. Ця система прекрасно підходить для пар різної ваги, зросту. Кожний може обрати улюблене положення для сну, і може спати, не заважаючи іншому.

Меблі Yatsan

Крім матраців компанія Yatsan виготовляє чудові ліжка з подіумами, тумбами і пуфами. Подіуми можуть бути з пружинними матрацами, а також з підйомними механізмами. Набивка тканини на меблі виготовляється вручну, узголів'я ліжка збирається із сегментів - за рахунок чого досягається повна симетрія деталей узголів'я.

Додаткові можливості

У наших шоу-румах представлено декор від американських брендів Ashley і Uttermost, вироби яких чудово гармонують з меблями від Yatsan: настільні лампи, репродукції, ексклюзивні статуетки та постіль. Все для того, щоб наші клієнти знайшли для себе найкращий варіант спальні в одному місці!

Будемо раді бачити вас у нашому шоу-румі у Львові - на 2 поверсі!

Ми у Facebook.
Ми в Instagram.

Бренди: Yatsan Ashley Uttermost