Archmeeting 18 березня 2021року

18 березня дизайнери й архітектори знову зустрілися у Львові на популярному заході Archmeeting, який успішно надихає митців на нові ідеї. Цього березня охочі відвідали цікавий лекторій, який відбувся у BankHotel LVIV. Спікерами на заході були дизайнерка Олена Фатєєва та архітекторка Антоніна Капля. Вечір модерував харизматичний Віталій Кирилів.


Олена Фатєєва заснувала творчу майстерню Fateeva design, якою вона зараз і керує. Дизайнерка отримала багато нагород у конкурсах на українському та міжнародному рівні. Раніше Олена з командою спеціалізувалася на розробці смарт-проєктів, а зараз – громадських просторів. Більшість проєктів розташовані в Європі: це арт-готелі, спа-центри, невеличкі кафе. Олена розкрила тему «Коли є дизайн. Дизайн, що заробляє».


Антоніна Капля архітекторка. Свого часу заснувала TSEH Architectural Group. Мета компанії та команди – створювати актуальну й сучасну архітектуру. Архітектори компанії отримували премії на спеціалізованих конкурсах, що також свідчить про їхній талант і навички. Антоніна розповіла про інноваційні простори для навчання, роботи й відпочинку, окреслила останні тенденції у цій сфері.


Archmeeting – це подія, яка залишила багато вражень. Аудиторія зацікавлено слухала спікерів, які ділилися своїми знаннями, досвідом і «лайфхаками», що допомагають їм досягти успіху. Представники ТЦ «МARK» вдячні організаторам заходу за можливість стати генеральним партнером Archmeeting у Львові. Це дозволило поспілкуватися з видатними архітекторами й відкрити нових талановитих особистостей.