ТЦ "МARK" - це 10 000 м2 ідей та натхнення!

ТЦ "МARK" - центр меблів та інтер'єру у Львові, який представляє відомі торгові марки, що присутні на українському та зарубіжному ринках.
Сучасні модульні меблі в торговому центрі MARK - адаптовані до використання в експлуатаційних умовах і максимально довговічні.

ТЦ "МARK" - центр меблів та інтер'єру у Львові

В одному місці на трьох поверхах торгового центру розташовано безліч магазинів. У нас Ви знайдете меблі, двері, предмети інтер’єру, декор, текстиль, килими, освітлення, шпалери, техніку для дому, вироби з каменю, дизайн-студії та ін.

Допоможемо знайти досконалі рішення для Вашої оселі!

Ми об’єднали 100 меблевих та інтер'єрних салонів в одному центрі. Продукція 150-ти інтер'єрних брендів демонструє досконалі рішення для оселі, поєднуючи якість, стиль та функціональність.

150

Магазинів

150000

Задоволених клієнтів

10000

Торгова площа м2

25000

Відвідувачів

"Найкращій меблевий центр у Львові. Дуже зручне розташування та великий вибір меблів. Рекомендую"

Віталій, CEO

"Хороший торговий центр. Є багато магазинів та доступні ціни. Перевагою є відсутність натовпу. Можна спокійно вибрати те, що тобі необхідно."

Іван SITEHIVE

ПРО ТОРГОВИЙ ЦЕНТР «MARK».

12 травня 2007 року у Львові відбулось відкриття першого Торгового центру меблів та інтер`єру «MARK». За ТРИНАДЦЯТЬ РОКІВ успішної діяльності ТЦ сформував якісний асортимент меблів, оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру.

Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ, дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.

ТЦ «MARK» - це торговий центр нового формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 70 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру від «середнього+» до люкс-класу.