Орендарям
ТЦ MARK

Торговий центр оснащений сучасними системами кондиціонування, вентиляції та опалення, безкоштовним паркінгом на 250 машин і складськими приміщеннями. Виконавши якісний підбір операторів ринку, був створений унікальний ТЦ, де кожен орендар зайняв свій осередок асортиментної мозаїки, а всі вони разом забезпечують максимальну повноту пропозицій для покупця.

Концепція ТЦ «MARK» розроблена на основі досліджень ринку торгової нерухомості, а також аналізу товарів і товарних груп. ТЦ за форматом, місцем розташування і призначенням є спеціалізованим торговельним центром і дозволяє охопити торгову зону радіусом до 15км. Зона охоплення: пішки - 115 343 м2 на машині (15 хвилин) - 415 864 м2.

Місцезнаходження ТЦ характерно великим транспортним потоком. Цільова аудиторія розрахована, переважно, на покупців «середнього +» і вищим рівнем доходу, новоселів і людей з активною життєвою позицією. Основна ідея ТЦ «MARK» - гідна якість за доступною ціною, все від виробників та імпортерів.

Як стати нашим партнером?

ТЦ MARK пропонує приміщення для успішної роботи.

Щоб стати нашим партнером, Вам необхідно: завантажити та заповнити анкету, відправити на нашу електронну скриньку arenda.mark@ukr.net, або телефонуйте 097 202-04-04.

Файли

Файли для завантаження:

1 Логотип 70 Кб
2 Анкета для заповнення doc 36 Кб
3 Анкета для заповнення PDF 49 Кб