Двері

 • Khomitskyi Factory

  Khomitskyi Factory

  Двері. Стінові панелі. Ковка. Ворота.

 • Komandor

  Komandor

  Шафи купе, Вмонтовані шафи, Кутові шафи, Гардеробні, Міжкімнатні Перегородки.

 • MetaliX

  MetaliX

  Вітальні, Двері, Дизайни-студії, Дитячі та підліткові кімнати, Предмети інтер'єру & Декор, Шафи купе та гардеробні

 • Paolo Rossi

  Paolo Rossi

  Двері, стінові панелі.

 • Rodos

  Rodos

  Двері вхідні та міжкімнатні

 • Папа Карло

  Папа Карло

  Двері

 • Світ шаф

  Світ шаф

  Шафи купе, Вітальні, Двері, Корпусні меблі, Меблі, Офісні меблі, Шафи купе та гардеробні

 • Тріо Двері

  Тріо Двері

  Двері

Міжкімнатні та вхідні двері Львів в ТЦ "Марк"

На майданчику нашого торгового центру зручно розташувалися чотири найбільші на Україні постачальника вхідних і міжкімнатних дверей: Пектораль, Тріо Двері, Папа Карло і Paolo Rossa. Кожен може похвалитися широким асортиментом продукції, високою якістю виготовлення і неповторним дизайном при збереженні індивідуального стилю.

Компанія "Пектораль" пропонує своїм клієнтам вхідні двері власного виробництва. За п'ятнадцять років роботи на ринку сформована велика клієнтська база, яка продовжує збільшуватися за рахунок впровадження багатьох корисних нововведень. Вхідні двері, забезпечені захистом від злому, ударів і вогню - перевага даного виробника.

Вишуканість і якість - основна відмінність продукції від закородонних і вітчизняних виробників магазину "Тріо Двері". Постачальник давно і успішно співпрацює з польською фабрикою "POL-SKONE", італійської "Cocif" і української "Брама", офіційним дистриб'ютором якої є. За більш ніж двадцятирічну роботу на дверному ринку компанія завоювала любов і визнання покупців. Прагнення до досконалості спонукає співробітників компанії шукати нові сучасні форми обслуговування, бути в курсі останніх новинок, доповнювати каталог незвичайними і різноманітними моделями.

Творчим і ергономічним підходом відрізняється фабрика по виробництву меблів і дверей "Папа Карло". Назва прямо відсилає до столярної майстерні, в якій чаклують майстри столярного мистецтва. Вигідною відмінністю від літературного прототипу є використання професійного обладнання та новітніх технологій, що забезпечують якість, що не поступається світовим аналогам. "Папа Карло" виступає не тільки за надійність своєї продукції, а й турбується про збереження навколишнього середовища. Досягнення фабрики отримали визнання широкої публіки і фахівців. В її активі вісім дипломів і п'ять сертифікатів, що свідчать про успіхи в різних аспектах діяльності.

Аристократизм, гламурність і елегантність притаманні торговій марці "Paolo Rossi", що представляє на ринку компанію "Сапсан". Компанія позиціонує себе сучасною, амбітною та креативною українською мануфактурою! Клієнтура фабрики, яка заснована в 2005 році, поширюється далеко за межі рідної України. Двері бренду вірою і правдою служать жителям багатьох європейських міст. "Paolo Rossi" пропонує покупцям сім модельних лінійок міжкімнатних дверей, кожна з яких унікальна і прекрасна по-своєму.

Торговий центр меблів та інтер'єру "Марк" у Львові допоможе створити будинок своєї мрії, адже під його дахом зосереджені товари кращих брендів!