Кухні

Готові кухні та кухні на замовлення у Львові

Різноманітність брендів і широкий асортимент продукції - це перше, що відрізняє торговий центр "MARK" від інших ТЦ у Львові. Окрім різноманітності наші відвідувачі також цінують високу якість представленою продукції - будь то послуги чи товари. Саме тому ТЦ "Марк" вважається одним з найбільш популярних і відвідуваних у Львові ТЦ такої тематики.

Найулюбленіше місце будь-якої господині - це її кухня, тому жінки прагнуть облаштувати її по-своєму. Перше, з чого вони зазвичай починають - дизайн кухні. Одні жінки приміряють роль дизайнера на себе - до дрібниць продумують кожну деталь, фурнітуру і колір. Інші господині наймають дизайнера для кухні, який би зміг надати приміщенню необхідного затишку і комфорту, враховуючи усі побажання замовника.

Після завершення ремонтних робіт господині залишається підібрати меблі для кухні, які б гармонійно вписувалися в інтер'єр. Вибір меблів залежить від розмірів кухні, дизайнерського рішення, загальної колірної гами, тому покупку кухонних меблів краще здійснювати в салоні, де працюють досвідчені дизайнери-консультанти. У ТЦ "Марк" можна підібрати меблі під будь-який інтер'єр кухні. Тут представлено безліч варіантів виконання кухонних куточків, а також модифікацій шаф. Крім широкого асортименту продукції, кухонні меблі відрізняється наступними перевагами:

  • Якістю. Більшість предметів меблів виготовлено з сучасного якісного матеріалу. Цей матеріал вважається екологічно безпечним та довговічним.
  • Практичністю. Завдяки простій і зручній фурнітурі у господині не виникає проблем з відкриванням/закриванням дверцят в шафках.
  • Ціною. З огляду на високу якість і технології виробництва кухонь, слід зазначити оптимальне співвідношення "ціни" і "якості".
  • Дизайном. Кольорове оформлення кухонь відповідає сучасному інтер'єрному стилю.

В салонах ТЦ "Марк" представлені як готові кухні різних кольорів та стилів, так і є можливість замовити індивідуально розробку дизайн-проекту, виготовлення та монтаж.

Завітайте до нашого торгового центру та отримайте максимум результату від одного візиту. Велика кількість представлених магазинів різного профілю дозволять замовити у нас не тільки кухню, але й багато інших предментів меблів та інтер'єру необхідних для облаштанку сучасного житла.