Кухні

 1. A
 2. B
 3. C
 4. D
 5. E
 6. F
 7. G
 8. H
 9. I
 10. J
 11. K
 12. L
 13. M
 14. N
 15. O
 16. P
 17. Q
 18. R
 19. S
 20. T
 21. U
 22. V
 23. W
 24. X
 25. Y
 26. Z
 1. А
 2. Б
 3. В
 4. Г
 5. Д
 6. Е
 7. Є
 8. Ж
 9. З
 10. И
 11. І
 12. Ї
 13. Й
 14. К
 15. Л
 16. М
 17. Н
 18. П
 19. Р
 20. С
 21. Т
 22. У
 23. Ф
 24. Х
 25. Ц
 26. Ч
 27. Ш
 28. Щ
 29. Ю
 30. Я
 • STOSA

  STOSA

  Італійські кухні.

 • Nolte

  Nolte

  Кухні, посуд, HORECA.

 • Західна лінія

  Західна лінія

  Шафи, гардеробні кімнати, меблі для санвузлів, передпокої, спальні, вітальні, кухні, дитячі кімнати.

 • Гермес

  Гермес

  Кухні, меблі.

 • Студія кухонь merx

  Студія кухонь merx

  Кухні, вбудована техніка.

 • Інтерстиль

  Інтерстиль

  Кухні, меблі.

Готові кухні та кухні на замовлення у Львові

Різноманітність брендів і широкий асортимент продукції - це перше, що відрізняє торговий центр "MARK" від інших ТЦ у Львові. Окрім різноманітності наші відвідувачі також цінують високу якість представленою продукції - будь то послуги чи товари. Саме тому ТЦ "Марк" вважається одним з найбільш популярних і відвідуваних у Львові ТЦ такої тематики.

Найулюбленіше місце будь-якої господині - це її кухня, тому жінки прагнуть облаштувати її по-своєму. Перше, з чого вони зазвичай починають - дизайн кухні. Одні жінки приміряють роль дизайнера на себе - до дрібниць продумують кожну деталь, фурнітуру і колір. Інші господині наймають дизайнера для кухні, який би зміг надати приміщенню необхідного затишку і комфорту, враховуючи усі побажання замовника.

Після завершення ремонтних робіт господині залишається підібрати меблі для кухні, які б гармонійно вписувалися в інтер'єр. Вибір меблів залежить від розмірів кухні, дизайнерського рішення, загальної колірної гами, тому покупку кухонних меблів краще здійснювати в салоні, де працюють досвідчені дизайнери-консультанти. У ТЦ "Марк" можна підібрати меблі під будь-який інтер'єр кухні. Тут представлено безліч варіантів виконання кухонних куточків, а також модифікацій шаф. Крім широкого асортименту продукції, кухонні меблі відрізняється наступними перевагами:

 • Якістю. Більшість предметів меблів виготовлено з сучасного якісного матеріалу. Цей матеріал вважається екологічно безпечним та довговічним.
 • Практичністю. Завдяки простій і зручній фурнітурі у господині не виникає проблем з відкриванням/закриванням дверцят в шафках.
 • Ціною. З огляду на високу якість і технології виробництва кухонь, слід зазначити оптимальне співвідношення "ціни" і "якості".
 • Дизайном. Кольорове оформлення кухонь відповідає сучасному інтер'єрному стилю.

В салонах ТЦ "Марк" представлені як готові кухні різних кольорів та стилів, так і є можливість замовити індивідуально розробку дизайн-проекту, виготовлення та монтаж.

Завітайте до нашого торгового центру та отримайте максимум результату від одного візиту. Велика кількість представлених магазинів різного профілю дозволять замовити у нас не тільки кухню, але й багато інших предментів меблів та інтер'єру необхідних для облаштанку сучасного житла.