Спальні

 • Komandor

  Komandor

  Шафи купе, вмонтовані шафи, кутові шафи,гардеробні, міжкімнатні перегородки.

 • VOX/KLER

  VOX/KLER

  Дитячі меблі, спальні, вітальні, кабінети .

 • Baltic house

  Baltic house

  М'які меблі, корпусні меблі.

 • DLM

  DLM

  Вітальні, спальні, столові групи, дивани.

 • Frisco

  Frisco

  М'які меблі, стільці, столи.

 • Steel-Land

  Steel-Land

  Ліжка, матраци.

 • MERX

  MERX

  Офісні, корпусні, м'які меблі.

 • Agata Mebli

  Agata Mebli

  Корпусні. М'які меблі.

 • Меблі Карпат

  Меблі Карпат

  Столи, стільці, ліжка, корпусні меблі, комоди, тумби, табурети.

 • Західна лінія

  Західна лінія

  Шафи купе, гардеробні кімнати, меблі для санвузлів, передпокої, спальні, вітальні, кухні, дитячі кімнати.

 • LUSSO MEBLI

  LUSSO MEBLI

  Спальні, м‘які частини, матраси, шафи, вітальні, дитячі.

 • РАДО

  РАДО

  Меблі з натурального дерева.

Меблевий гарнітур для спальної кімнати у Львові

Якщо Ви у пошуках зручних та якісних меблів для спальні у Львові, то найбільший вибір зможете знайти у торговельному центрі «Марк». Більш десяти спеціалізованих магазинів зручно розташовані поруч — на трьох поверхах загальною площею близько 10 тисяч квадратних метрів. Саме тут серед широкого асортименту товарів найпростіше обрати оптимальний варіант для своєї квартири чи приватного будинку.

Якою має бути спальня?

Навідміну від інших приміщень в оселі (наприклад, вітальні), кімната для сну та відпочинку є особистим простором. А тому її дизайн і функціональність підбираються лише під смаки і потреби власників. Для створення затишного сімейного гніздечка можна скористатися одним із двох поширених способів для вибору меблів.

Перший полягає у окремому придбанні ліжка, шафи-купе, комода і тумбочок. Перевагою такого рішення є можливість скомпонувати меблі точно під площу і план приміщення, слідуючи своїм потребам і уподобанням. Але при цьому майже неможливо дотриматись єдиного стильового рішення. Саме тому якщо дизайн кімнати є пріоритетним чинником, то краще обирати серед готових спальніх гарнітурів, в яких ліжко ідеально підходить до шафи, трюмо та інших елементів меблевого набору.

У випадках пошуку меблів для невеликої за площею кімнати дизайнери рекомендують обирати спальню у світлих тонах. Цей досить простий прийом допоможе зробити приміщення візуально більш просторим. Дзеркальна поверхня шафи-купе виконує аналогічну функцію. За її допомогою кімната виглядає удвічі просторішою.

Важливим фактором є вибір дизайнерського напрямку. Наприклад, класична спальня є оптимальним рішенням для приміщень с середньою чи відносно великою площею. І навпаки — у маленьких кімнатах більш доцільно виглядають меблі, виготовлені у мінімалістичному стилі або ж у стилі хай-тек. Зважений вибір кольорової гамми та напрямку у дизайні інтер'єра дозволить створити комфортну і затишну атмосферу у кімнаті для сну та відпочинку.

Сучасні спальні кімнати у Львові

У спеціалізованих магазинах ТЦ «MARK» Ви знайдете зручні та сучасні меблі для спальні. Ми пропонуємо найбільш широкий вибір товарів різноманітних дизайнерських напрямків від ведучих виробників — вітчизняних та закордонних компаній. А щоб задовольнити потреби всіх наших клієнтів, в асортименті представлені моделі з ціновим діапазоном від найбільш доступних до ексклюзиву топового рівня.