Вітальні

 • Komandor

  Komandor

  Шафи купе, вмонтовані шафи, кутові шафи,гардеробні, міжкімнатні перегородки.

 • VOX/KLER

  VOX/KLER

  Дитячі меблі, спальні, вітальні, кабінети .

 • DLM

  DLM

  Вітальні, спальні, столові групи, дивани.

 • Steel-Land

  Steel-Land

  Ліжка, матраци.

 • MERX

  MERX

  Офісні, корпусні, м'які меблі.

 • Aqua Rodos

  Aqua Rodos

  Дитячі. Спальні. Вітальні. Корпусні меблі. Ліжка. М'які меблі. Столи і стільці.

 • Меблі Карпат

  Меблі Карпат

  Столи, стільці, ліжка, корпусні меблі, комоди, тумби, табурети.

 • Західна лінія

  Західна лінія

  Шафи купе, гардеробні кімнати, меблі для санвузлів, передпокої, спальні, вітальні, кухні, дитячі кімнати.

 • LUSSO MEBLI

  LUSSO MEBLI

  Спальні, м‘які частини, матраси, шафи, вітальні, дитячі.

 • In Style

  In Style

  М'які, корпусні меблі, столи.

 • РАДО

  РАДО

  Меблі з натурального дерева.

 • More fashion by Rambay

  More fashion by Rambay

  Спальні. вітальні, столова група, м'які меблі, люстри.

Купити стільці для вітальні у Львові

Бажаєте придбати зручні та якісні меблі для вітальні у Львові? Найбільш широкий вибір цієї продукції можна знайти у спеціалізованих магазинах торговельного центру «Марк».

Столи і стільці для вітальні

За давнью традицією, господар та господиня запрошують своїх гостей до столу, де пригощають сніданком, обідом чи вечерею. А щоб запрошені змогли відчути комфорт і затишок оселі, про це слід подбати заздалегідь. І перш за все варто обрати і купити стільці для вітальні — саме від цих меблів у найбільшій мірі залежать відчуття зручністі та комфорту. Придбати їх можна як окремо, так і у вигляді меблевого гарнітура, тобто разом із столом.

У першому випадку вдається більш коректно задовольнити потреби мешканців оселі з урахуванням вільної площі та планування приміщення. Але якщо найважливішим фактором у придбанні меблів є відповідність єдиному стилю в інтер'єрі, то оптимальним рішенням стане купівля комплекту «стіл + стільці». У випадку, коли стіл для вітальні обирається окремо від стільців, слід насамперед визначитися з формою стільниці, яка може бути квадратною, прямокутною, колом чи овалом. За типом конструкції стіл може бути класичним або розкладним. Поширеними варіаціями останнього є стіл-тумба, стіл-книжка, «матрьошка» та розсувний варіант. Використання розкладного типу конструкції є доцільним за потреби зекономити площу приміщення.

Стінки та модульні вітальні

Не тільки прикрасити кімнату, але й зробити її більш функціональною можна за рахунок раціонального вибору меблів. Обираючи стінку, горку або модульну вітальню, бажано враховувати не лише габарити меблів, але й можливі сценарії їх використання. Наприклад, сучасна шафа може одночасно виконувати функцію гардероба, бібліотеки та розміщувати на своїх полицях компоненти домашнього кінотеатру. Для задоволення потреб клієнтів в асортименті представлені моделі, що відносяться до різних дизайнерських напрямків — від завжди актуальної класики до набираючого останнім часом популярність стилю «хай-тек».

У магазинах ТЦ «MARK» представлені різноманітні сучасні меблі для вітальні від ведучих вітчизняних та закордонних компаній-виробників. Ціновий діапазон — від найбільш доступних економ-варіантів до ексклюзивних моделей топового рівня. Обрати оптимальне рішення для своєї оселі Ви зможете на трьох поверхах загальною площею 10 000 квадратних метрів.