Штори

 1. A
 2. B
 3. C
 4. D
 5. E
 6. F
 7. G
 8. H
 9. I
 10. J
 11. K
 12. L
 13. M
 14. N
 15. O
 16. P
 17. Q
 18. R
 19. S
 20. T
 21. U
 22. V
 23. W
 24. X
 25. Y
 26. Z
 1. А
 2. Б
 3. В
 4. Г
 5. Д
 6. Е
 7. Є
 8. Ж
 9. З
 10. И
 11. І
 12. Ї
 13. Й
 14. К
 15. Л
 16. М
 17. Н
 18. П
 19. Р
 20. С
 21. Т
 22. У
 23. Ф
 24. Х
 25. Ц
 26. Ч
 27. Ш
 28. Щ
 29. Ю
 30. Я

Стильні штори у Львові в магазинах ТЦ «Марк»

Штори - помітний елемент інтер'єру, за допомогою якого в будинку можна створити затишну атмосферу. При цьому важливо враховувати активну роль штор: запобігти проникненню занадто яскравого світла і захистити від міського шуму, приховати від поглядів цікавих перехожих все, що відбувається в кімнаті, допомагають саме штори. А ще правильно підібрані штори в спальню, в вітальню або в дитячу кімнату дозволяють перетворити обстановку, не вдаючись до кардинальних заходів - ремонту або заміні меблів. У магазинах ТЦ «Марк» представлені стильні і якісні гардини, тюлі та штори на будь-який смак. Достатньо відвідати торговий центр, вивчити асортимент, підібрати вироби під колір і стиль кімнати та радіти отриманому результату.

В ногу з трендами і не забуваючи традиції: великий вибір гардин і штор в ТЦ «Марк»

Магазини Львова пропонують великий вибір штор для житлових приміщень, офісів і громадських закладів. Відвідувач може розглянути зразки, представлені на прилавках і демонстраційних стендах, або вивчити каталог, в якому запропоновано розширений асортимент продукції. Досвідчені грамотні консультанти допоможуть підібрати штори в вітальню або в кухню, намагаючись врахувати колірне рішення кімнати, колір і стиль меблів, а також побажання клієнта. На що може розраховувати потенційний клієнт ТЦ «Марк»:

 • Широкий і цікавий асортимент. Магазини торгового центру пропонують покупцям класичні фіранки, традиційні тюлі, сучасні жалюзі, римські штори, ламбрекени, нитки, штори на кухню і на балкон.
 • Відмінна якість. Всі представлені товари мають сертифікати і відповідають всім стандартам і нормам якості, що діють в нашій країні. Покупець може бути впевнений в тому, що продукція, запропонована в ТЦ, безпечна і нешкідлива.
 • Оптимальні терміни виконання замовлення. Завдяки достатньому запасу товару на складі, співробітники магазинів оперативно обробляють заявки, навіть якщо потрібно пошиття моделі за параметрами, зазначеним клієнтом.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо виникла необхідність зробити заміри і підібрати тканину під інтер'єр приміщення, то дизайнери виїжджають до замовника для виконання необхідних робіт. Крім того, можлива розробка дизайн-проекту для текстильного оформлення квартир, офісів, ресторанів і готелів.

ТЦ «Марк» - це місце, де кожен зможе знайти потрібну річ за приємною ціною. Ввічливий персонал, кваліфіковані співробітники магазинів, якісна і сучасна продукція виробників, привабливі умови співпраці.