Домашній текстиль, М'які меблі, Освітлення, Предмети інтер'єру & декор, Столи та стільці, Штори

Домашній та ресторанний текстиль, пошиття віконного декору, штор, гардин, занавісок, тюлю та іншого. Гобеленові вироби для дому.

Наша мета полягає у тому, щоб перетворити Вашу оселю на замок, а Ваше життя на казку. Із нашими виробами Ваша домівка постане перед Вами у новому, приємному ракурсі.

Limaso – це першокласні Європейські тканини у поєднанні із широкою Українською душею. Іспанський високоякісний гобелен, що підкорив уже всю Європу та семимильними кроками підкорює світ. Ексклюзивний віконний декор, штори, габардини, занавіски, тюль. Вишивані вироби такі, як: скатертини, рукавички, фартушки, серветки, шторки, - із індивідуальними дизайнами та на будь-якій тканині. Наші вироби створюються найкращими майстрами своєї справи за унікальними технологіями, мають елементи ручної роботи та виконані із найкращих матеріалів. У Limaso Ви знайдете саме те, що Вам потрібно.

Наші переваги:

Найкраще співвідношення ціна/якість на рину, індивідуальний підхід до кожного клієнта, безкоштовний виїзд дизайнера на об’єкт, великий асортимент тканин та готових виробів.

Бренди: