Матраци

 • Yatsan

  Yatsan

  Ортопедичні та анатомічні матраци. Ліжка. Тумби. Освітлення. Репродукції. Статуетки. Постільна білизна.

 • Aqua Rodos

  Aqua Rodos

  Дитячі. Спальні. Вітальні. Корпусні меблі. Ліжка. М'які меблі. Столи і стільці.

 • LUSSO MEBLI

  LUSSO MEBLI

  Спальні, м‘які частини, матраси, шафи, вітальні, дитячі.

 • Vegas

  Vegas

  Матраци. Ліжка. Аксесуари для сну.

 • Steel-Land

  Steel-Land

  Ліжка, матраци.

 • Baltic house

  Baltic house

  М'які меблі, корпусні меблі.

 • Matroluxe

  Matroluxe

  Корпусні меблі, м'які меблі, ліжка, ортопедичні матраци, спальні, шафи купе, меблі для вітальні і кухні, меблі в дитячу, дивани.

 • Територія сну

  Територія сну

  Ортопедичні матраци, декери, м'які ліжка, класичні та ортопедичні подушки, наматрацники, ковдри, постільна білизна, килимові покриття.

 • Венето

  Венето

  Ортопедичні матраци, ліжка, дивани.

 • EMM

  EMM

  Ортопедичні матраци.

Ортопедичні матраци Львів

Організм кожної людини влаштований так, що після кожного дня йому потрібен повноцінний відпочинок. Забезпечити хороший сон дозволяє не тільки оптимальна температура в приміщенні, відсутність дратівливих звуків, але і правильно вибраний матрац для ліжка. Якщо проігнорувати цей важливий момент, спочатку виникає безсоння, а згодом з'являються серйозні проблеми зі здоров'ям.

Щоб забезпечити комфортний сон і повноцінний відпочинок, варто вибрати для ліжка ортопедичний матрац. Серед їх переваг виділяють:

 1. Анатомічність. Найголовніша перевага ортопедичних матраців. При використанні такого виробу повністю виключається «ефект хвилі», який часто з'являється, якщо на ліжку сплять дві людини. Ортопедичний матрац зберігає свою форму протягом довгих років, навіть якщо різниця у вазі подружжя досить відчутна. Тіло займає правильне положення, завдяки чому відбувається повне розслаблення хребта, внутрішніх органів і всіх м'язів. На ортопедичному матраці навантаження розподіляється рівномірно. Виріб приймає форму тіла, тому про відчуття дискомфорту і набряки кінцівок можна назавжди забути.
 2. Екологічність. При виробництві ортопедичних матраців використовуються тільки якісне натуральна і синтетична сировина. Матеріали обшивки і наповнювач не викликають алергічних реакцій і не виділяють токсичні речовини. Навіть алергики можуть спокійно спати на сучасних матрацах.
 3. Різноманітність моделей. Ортопедичні матраци виготовляються різних розмірів і форм. Крім того, виробники використовують різні пружинні блоки, які забезпечать комфортний і повноцінний відпочинок.

В ТЦ «Марк» представлені матраци на ліжко з різним наповненням. У нас ви можете вибрати вироби на пружинах або без них, з натуральним або синтетичним наповненням. Також ви знайдете жорсткі, напівтверді і м'які моделі для людей різних вікових груп, в тому числі дітей.

Якщо ви не наважуєтеся замовити вироби для дому онлайн, пропонуємо відвідати наші магазини. Так ви можете самостійно вибрати відповідний матрац у Львові з доставкою додому. У торговому центрі представлений широкий асортимент продукції для облаштування дому. У нас ви знайдете комфортні і оригінальні вироби для облаштування кімнат, різні аксесуари і предмети декору.