М'які меблі.

Blest™ - розроблює та втілює сучасні ідеї, нові концепції дизайну і технологічні рішення моделей диванів Blest™. Результат плідної праці Центру дизайну Blest™ це красиві, комфортні та практичні м’які меблі.

Компанія Blest™ була заснована в 1999 році і з самого початку своєї діяльності в основу роботи всієї команди були закладені фундаментальні внутрішні цінності -орієнтація на якість у кожній деталі, створення унікального дизайну, технологічність та високі стандарти . Сьогодні Blest™ - один з найбільших виробників і один з найпопулярніших брендів м’яких меблів в Україні. Лояльність клієнтів і довіра партнерів допомогли створити розвинену торгівельну мережу, яка представлена більш ніж 150 фірмовими відділами різних форматів на території України. 

При створенні м’яких меблів Blest™ використовуються екологічні технології виробництва, пакування та зберігання м’яких меблів. Матеріали й комплектуючі, що застосовуються в процесі виробництва проходять всі необхідні перевірки на екологічність та безпеку для здоров’я.

Бренди: ТМ BLEST ТМ ZEGEN