Дитячі меблі, спальні, вітальні, кабінети .

Салон «Меблі VOX»  пропонує найширший асортимент меблів відомої польської торгової марки.

Меблі виготовлено із сучасної високоякісної екологічно чистої плити ДСП  класу Є 1, високої щільності, з покриттям, стійким до пошкоджень, впливу високої температури, вологи. В основі проектів меблів лежать новітні зразки світового дизайну, що в поєднанні з функціональністю, тривалої традиції у виробництві меблів і сучасної технології, складаються на неповторний характер меблів. 

Якість меблів VOX підтверджують численні атестати, сертифікати, заохочення і медалі, що визнаються на ярмарках в країні та за кордоном. Користуючись програмою візуалізації VOX BOX  тут допоможуть Вам створити індивідуальний проект інтер’єра.


KLER - Петро Клер заснував свою компанію в 1973 році. Спираючись на кращі традиції свого ремесла, він перетворив невелику ремісничу майстерню в компанію з випуску м'яких меблів і зробив свою марку впізнаваною. Професійним девізом засновника компанії була і є любов до досконалості, яку він з успіхом вже більше 40 років прищеплює членам свого колективу. Компанія, названа на честь засновника: і це зобов'язує, так як ім'я виступає особистою гарантією найвищої якості виконання кожного крісла або дивана. У компанії «Kler» використовуються найсучасніші виробничі технології та обладнання, які дозволяють досягти небаченої раніше точності. Але меблі «Kler» - це також ручна робота, необхідна для отримання кінцевого результату найвищого класу. Ми віримо, що жодна машина не здатна замінити людину і не має серця, яке той вкладає в кожен предмет меблів.

Бренди: "VOX" "KLER"