Макаренко В’ячеслав Олександрович

Макаренко В’ячеслав Олександрович народився 26 грудня 1981 року в м. Одеса. З відзнакою закінчив Одеський національний університеті ім. І.І.Мечникова за спеціальністю «менеджмент організацій».  

З 2004 по 2006 рік був заступником директора торгового комплексу «Експострой» в м. Одеса. А з 2006 по 2011 роки - обіймав посаду заступника директора у ТЦ «МЕГАДОМ». Вже тоді він активно брав участь у розробці концепції торгового центру і допомагав готувати його до відкриття, яке відбулось у березні 2007 року.

У 2011-12 рр. В’ячеслав Олександрович став директором торгово-розважального центру «Конфетті» у м. Ялта. Він повністю організовував і координував процес відкриття ТРЦ. Це стало можливим завдяки набутому досвіду роботи в попередніх компаніях.

У 2014-16 рр. працював генеральним директором департаменту нерухомості (ТОВ «МС Девелопмент»). Завдяки вдалій координації та організації всіх процесів йому вдалося успішно реалізувати понад 10 інвестиційних проектів із реконструкції приміщень, збільшити прибутковість на 75%, оптимізувати видатки й використання площі приміщень, а також розробити систему мотивації персоналу.

Зараз він обіймає посаду директора торгового центру «МARK». Успішно розробив концепцію ТЦ і провів його реконструкцію. Таким чином, ТЦ «МARK» заповнений на 100% , і його прибутковість збільшилася на 138%. Співвідношення GLA/GBA стало 78,24%, а видаткова частина компанії знизилася на 26%. Мінімізувавши повтори продукції одних і тих самих торгових марок, вдалося уникнути внутрішньої конкуренції між орендорями.

Завдяки великому управлінському досвіду, організаторським навичкам та креативності, В’ячеславу Олександровичу, вдається успішно керувати торговим центром «МARK» з 2017 року і дотепер.