ТЦ «MARK» приєднався до родини Malls Club

На сьогодні ера розвитку технологій надає кожному з нас колосальні можливості для вдосконалення та досягнення поставлених цілей. Головне вміти вчасно реагувати на можливості, які щедро дарує нам сучасний світ. Можна шукати безліч способів, як привабити більше покупців, як зацікавити, як продати і, як врешті, просунути свій бізнес. Проте часто ми забуваємо, що можливості розвитку бізнесу можуть бути ближче, ніж ми гадаємо. Існують спеціальні закриті клуби та компанії, які допомагають компаніям зростати та комунікувати у колі зацікавлених людей та однодумців.

Хочемо поділитися з Вами, що ми стали учасником клубу Malls Club. Це наша інвестиція та вклад у власний розвиток та вдосконалення, наш шлях до успіху.

Malls Club — це професійна спільнота, яка об'єднує топ-менеджерів торговельних центрів для обміну досвідом.

Виконуючи певні умови домовленості, нам надається можливість

  • брати участь в профільних конференціях, які організовують Malls Club
  • розміщувати інфо на їхньому сайті та в соцмережах
  • бути учасниками онлайн заходів, наприклад в zoom
  • розміщувати на їхній платформі інфо про вільні площі під оренду і тд.
  • комунікувати з професіоналами галузі торгівлі.

Для нас це дуже крута новина і ми покладаємо великі сподівання на співпрацю з Malls Club.

УЧАСНИК  Malls Club

Відтепер ваш улюблений ТЦ MARK – частина великої професійної спільноти Malls Club. І це не просто ще одна галочка у діяльності чи сертифікат у рамочці на стіні, а дійсно велике досягнення наших спеціалістів, це потужна інвестиція у власний розвиток та наступна сходинка на шляху до мети. Це свідчення визнання нас як повноправних партнерів у галузі та велика честь. 

Віднині наші ТОП-менеджери матимуть змогу обмінюватися досвідом із колегами з інших торгових центрів, брати участь у профільних конференціях, які організовують Malls Club, а також у онлайн-зустрічах із справжніми професіоналами у галузі торгівлі. Сподіваємося, це буде чудовим поштовхом для власного самовдосконалення та можливістю стати ще кращими для вас! Тож, читайте новини від нас на сайті ТЦ «MARK», а також на сайті Malls Club і їхніх групах у соцмережах. Сподіваємося, наша співпраця принесе плоди, дійсно варті вашої уваги.