ТЦ MARK виступив генеральним партнером Archmeeting у Львові

Нещодавно львівські архітектори та дизайнери мали змогу відвідати лекторій в рамках популярного заходу  Archmeeting. Місцем зустрічі творчих особистостей було обрано BankHotel LVIV, серед партнерів – відомі вітчизняні компанії. В якості спікерів виступили харизматичні Йова Ягер та Женя Засуцький. Почесну роль модератора взяв на себе знаний у Львові архітектор і дизайнер Арсен Коростишин. 

Після вітального слова від лекторів, ведучого та партнерів розпочалася основна частина інтелектуального мітингу. Першою публіку вразила яскрава та тендітна Йова Ягер – засновниця студії YovaYagerDesign. Дівчина спеціалізується на розробці інтер’єрів для елітних закладів харчування, вітчизняних і зарубіжних кафе, ресторанів тощо. Неабияку зацікавленість публіки викликала презентація проектів Йови, її розповіді про ревіталізацію Hospitality та розкриття власних дизайнерських «фішок». 

Не менш захоплюючим був виступ дизайнера Жені  Засуцького. Креативні проєкти архітектурного бюро «Женя Засуцький і команда» не тільки відомі багатьом фахівцям, але слугують для них прикладом і джерелом творчого натхнення. У своєму виступі Євген торкнувся впливу сучасних технологій на архітектуру та дизайн, а також – про можливості розвитку за допомогою майбутніх інноваційних рішень. На присутніх також чекали лотереї та конкурси, затишний фуршет. 

Представники торгового центру меблів та інтер’єру «МАРК» вдячні організаторам за почесну місію виступити в ролі генерального партнеру   Archmeeting у Львові. Це унікальна можливість поспілкуватися з видатними метрами нашого міста, а також – відкрити для себе нові таланти.