У ТЦ MARK з'явився поштомат Meest Express | ТЦ MARK

Скористайтеся поштоматом від Meest Express

Для вашої зручності на 1-му поверсі ми встановили поштомат від служби доставки Meest Express. Завдяки йому ви можете дуже безпечно отримати свою посилку – для цього не потрібно контактувати з іншими людьми. Всього 10 секунд – і ви триматимете відправлення у своїх руках, не витрачаючи час на очікування.

Вам не потрібно мати спеціальні документи для того, щоб скористатися поштоматом. Просто встановіть мобільний додаток – і швидко та зручно здійснюйте потрібні операції. Чекаєте на посилку? Як тільки вона опиниться в поштоматі, ви отримаєте сповіщення про це. Керуйте всім зі свого смартфона: вирішуйте фінансові справи чи змінюйте отримувача (якщо ви – відправник). 

Як це працює?

  • Якщо ви – отримувач 

Відскануйте QR-код у додатку. Оплатіть посилку через додаток Meest / за посиланням у SMS / у терміналі самообслуговування, ввівши номер свого відправлення. Заберіть відправлення у комірці, зачиніть її – та поспішайте розпакувати отримане.

  • Якщо ви – відправник

Відкрийте на телефоні додаток Meest – і додайте інформацію про відправлення. Відскануйте QR-код та виберіть створену посилку. Вам прийде SMS із кодом – введіть його в додатку на смартфоні. Відчиниться комірка – вкладіть туди відправлення та зачиніть її.

Ви можете надіслати посилки різних габаритів: 

  • 350х110х610 мм

  • 350х115х610 мм

  • 350х180х610 мм

  • 350х370х610 мм

Діють такі ж тарифи, як і у звичайній доставці до відділення. Замовлення зберігається в поштоматі протягом 4-х днів: якщо його не заберуть за цей час, то воно переадресується на найближче відділення.

Завітайте до нашого торгового центру, щоб оцінити всі переваги поштомата. Якщо виникнуть додаткові питання чи вам потрібна буде якась допомога – звертайтеся до наших працівників. За потреби ви можете зателефонувати на гарячу лінію: 0-800-501-651

Чекаємо на вас!