Магазин годинників Львів: настільні та настольні годинники | ТЦ «Марк»

Магазин годинників Львів - настільний та настінні годинники

Годинник – це не тільки функціональний прилад для підрахунку часу, але і стильний предмет інтер'єру. ТЦ «MARK» пропонує широкий вибір виробів, серед яких кожен зможе підібрати варіант собі до смаку.

Годинники у Львові: який вибрати

Годинники для дому виготовляють в основному трьох видів: підлогові, настільні та настінні. Кожен із них має свої дизайнерські та технічні особливості.

Підлоговий годинник

Такий виріб можна без перебільшення назвати витвором мистецтва. Корпус найчастіше виготовляється з деревини як звичних, так і екзотичних порід. Для створення елітних моделей може використовуватися більше ніж десять різновидів деревини. Красива мелодія і бій годинника сповіщає про настання нової години. Можна налаштувати виріб так, щоб у нічний час доби музика не звучала. Деякі моделі мають підвищену стійкість і можуть розміщуватися на килимах і на підлозі з нерівною поверхнею. Кожний виріб – шедевр дизайнерської думки. Різноманітність кольорів, форм, безліч дрібних деталей притягує погляди. У деяких моделях є механізм, який демонструє фази місяця, а в інших присутні полички, на які можна помістити різні предмети.

Настінний годинник

Відрізняється від попереднього варіанту меншим розміром, але дизайн виробу залишається чудовим. Більшість особливостей підлогового годинника є актуальними і для настінного годинника. Краса і вишуканість, натуральний дерев'яний корпус, майстерно виконаний циферблат привертають увагу.

Настільний годинник

Такі моделі найбільш компактні та зручні. Їх можна поставити де завгодно, для цього не потрібно свердлити стіну або шукати відповідне місце на підлозі. Годинники стануть відмінним доповненням інтер'єру. Виріб зберігає більшість функцій, доступних для підлогових і настінних годинників. Він не тільки відраховує час, а й може сповіщати про настання нової години. Витончений дизайн припаде до смаку навіть найбільш вимогливому споживачу.

Годинники у Львові: де купити

Магазин годинників у Львові розташований в ТЦ «MARK» за адресою: вул. Княгині Ольги, 95. Додаткова зручність відвідування торгового центру полягає в тому, що там ви можете також придбати різні товари для дому. Якщо ви плануєте ремонт або вирішили злегка оновити дизайн квартири, у нас ви матимете змогу купити двері, меблі, покриття для підлоги, побутову техніку, предмети інтер'єру та аксесуари від відомих брендів.