Як обрати якісні столи та стільці? | ТЦ «MARK»

Столи та стільці

Столи та стільці — неодмінний атрибут будь-якого помешкання чи присадибної ділянки. Святкування, дружні зустрічі та сімейні вечері проходять за столом. Коли виникає бажання випити кави, зручно вмостившись у кріслі, поруч має бути хоча б невеличка поверхня для чашки. А скільки секретів могли б розказати кухонні столи та стільці! Такі меблі мають багато витримати, тому треба щоб вони були не просто зручні, а й довговічні.

З якого матеріалу купувати меблі для їдальні

Вибирати матеріал виготовлення потрібно, виходячи з призначення та місця використання меблів.

  • Дерев’яні столи та стільці завжди викликають захоплення різноманітністю дизайнерських рішень. Вони чудово підходять для великих приватних  будників, кафе та ресторанів. Та й у невеликих квартирах для них теж знайдеться місце.
  • Металеві та пластикові вироби переважно використовують у якості садових меблів. Їх легко мити, вони не розмокають та не псуються на сонці.
  • У якості журнальних можна використовувати скляні столи. Не варто турбуватися про небезпеку — для їх виготовлення використовують армоване скло, яке дуже міцне. Такий виріб буде 100-відсотково виконувати свої функції, при цьому візуально розширювати простір.
  • Меблі з металевими ніжками та дерев’яною поверхнею чи скляною стільницею придадуть витонченості будь-якому приміщенню.
  • Поширеним варіантом є меблі з ДСП, МДФ, бамбуку та ротангу. Вироби з якісних матеріалів будуть служити десятиріччями, за ними просто потрібно правильно доглядати.

Стиль, який відповідає дизайну приміщення

Купуючи стіл для вітальні, потрібно зважати на загальний інтер’єр кімнати. Його дизайн має перегукуватися з іншими меблями. А коли потрібні і стільці для вітальні, краще усе купувати в комплекті, щоб витримати стиль та колір.

В кухню чи столову, або в дитячу кімнату гарно було б придбати стіл зі стільцями в складі гарнітуру. А в невеликому кабінеті у якості робочої зони можна використовувати розкладні конструкції. Вони гарно впишуться в таку обстановку. Якщо на стіл поставити регульовану полицю в кілька ярусів, папери, ноутбук та канцелярське приладдя можна компактно розмістити так, щоб нічого не заважало і було на відстані витягнутої руки. Після роботи все це можна скласти й прибрати — залишиться звичайний стіл.

Важливо, щоб меблі не тільки були комфортні, відповідали загальній обстановці, а й не обтяжували її. Що мається на увазі? Якщо у вас великі кімнати, відтінки обирати можна на будь-який смак. Але, коли в приміщенні мало простору та світла, темний стіл буде недоречним. В таких випадках треба зупинятися на світлих тонах. Хоча можна знайти компроміс — комбінація різних кольорів завжди вигідно підкреслює стиль меблів.

Ще один важливий пункт — купувати потрібно лише у надійних продавців. ТЦ Марк співпрацює лише з перевіреними магазинами, в яких продаються товари відомих брендів. На сайті можна ознайомитись з короткою інформацією про продавців, переліком їх послуг та брендами, товари яких пропонуються.