Як обрати люстру та світильники | Блог ТЦ

Як правильно підібрати елементи освітлення

Правильно вибране освітлення в помешканні – це запорука приємної атмосфери і комфорту. Як правильно вибрати світильники у Львові, щоб отримати бажаний результат без шкоди для здоров’я?

7 правил вибору освітлення

Для кожного приміщення житла освітлення має відповідати призначенню кімнати. Адже від цього залежить комфорт і здоров’я мешканців. Ці 7 правил допоможуть вам правильно розставити пріоритети і вибрати світильники, які повністю задовольнять потреби.

  1. Купуючи люстри у Львові недорого, потрібно визначити задачі, які вони мають виконувати. Якщо світильник є елементом декору, тоді те, як він світить — геть неважливо. Але якщо планується організація корисного освітлення, потрібно серйозно ознайомитися з усіма особливостями світильника. Бо нестача світла може стати причиною втрати зору, а дуже яскраве освітлення призводить до безсоння та дратівливості.
  2. Обирайте продукцію відомих брендів. Не обов’язково дорогих. Адже ціна наразі не є основним показником якості. Купуючи лампи і торшери відомих марок, ви захищаєте себе від неприємностей: проблем з дротами та вимикачами, відсутності належної гарантії, складного монтажу тощо. Продукцію слід купувати в офіційних сертифікованих салонах-магазинах.
  3. Обирайте світильник під інтер'єр. Інакше може статися так, що джерело світла, будь-то потолочний, точковий світильник або торшер замість радості принесе суцільне розчарування.
  4. Обирайте джерело світла за кольорами і текстурами. Люстри, світлодіодні лампи, настільні світильники не повинні зливатися з інтер’єром, або різко вибиватися з нього. Наприклад, для класичних інтер'єрів ідеально підходять світильники з матовими плафонами або тканинними абажурами. Для кухні рекомендується встановлювати яскраві лед світильники. А для дитячої кімнати — безпечні світильники з розсіяним м’яким світлом.
  5. Звертайте увагу на габарити. Торгові зали магазинів більші за квартири і висота до стелі більша. Все, що там представлено, здається компактнішим, ніж є насправді. Тому, щоб світильник гармонійно вписався в інтер'єр — визначте оптимальний розмір заздалегідь.
  6. Обирайте світильник з оптимальною кількістю джерел світла. Наприклад, для зали краще підійде люстра на 5-7 джерел світла. Але і це не гарантує освітлення всієї кімнати, адже люстра встановлюється в середині стелі, тому все світло направлене саме в центр кімнати. В коридор і маленьку кімнату такі габаритні люстри не потрібні. Купуйте лампи, інтенсивність світла яких можна регулювати за допомогою пульту. Так ви зможете створити оптимальну атмосферу з теплим чи холодним освітленням.
  7. Не соромтесь питати. Якщо ви сумніваєтеся з приводу свого вибору, спитайте поради у консультанта.

Обираючи систему освітлення, слід врахувати всі нюансі. Звісно, краще отримати розгорнуту консультацію спеціалістів, але якщо такої змоги немає — пошукайте в журналах чи інтернеті схожий дизайн квартири і оберіть світильники, які задовольнять ваш смак та повсякденні потреби.