Меблеві тренди 2019 року | ТЦ MARK Львів

Меблеві тренди 2019 року

Мода меблів в 2019 році збереже прихильність до розкоші та багатства. Особливо це стосується м'яких виробів. Великі комфортні дивани, крісла і пуфи ніби обволікають тіло сидячих на них своїми округлими формами. Дизайнери інтер'єру зазвичай роблять ставку на контраст, поєднуючи м'які меблі з твердими поверхнями мармуру, скла і металу.

ART DECO знову в моді!

Якщо розглядати основні дизайнерські тенденції меблів 2019 року, то в першу чергу слід згадати повернення Арт Деко. Віяння стилю, що виник в 20-і роки минулого століття, вже помітні в текстильному дизайні. Відповідні силуети придбали і сучасні меблі для житлових інтер'єрів.

3D-друк меблів

Постійний розвиток високих технологій не обійшов стороною і меблеве виробництво. У виготовленні м'яких меблів 3D-принтер поки застосовується тільки при роздруку гнучкого або жорсткого каркаса з ABS-пластику. А для оббивки використовуються більш традиційні матеріали. Примітно, що для роздрукування може бути використаний перероблений пластик. Таким чином покупці роздрукованої меблів вносять свій посильний внесок у справу збереження екології. Світовий тренд був підхоплений відразу декількома компаніями-виробниками.

Натуральні матеріали

Також збережеться попит на все з приставкою «еко». Натуральні матеріали і природні текстури - камені, дерево, текстиль - будуть комбінуватися в самих незвичайних варіаціях. Це дозволить об'єднати такі (на перший погляд) протилежності, як розкіш і простота. Дизайнери інтер'єрів радять не боятися експериментів з незвичайними поєднаннями матеріалів, в тому числі природного походження.

Кольори і відтінки

Стильні меблі в 2019 році можуть бути виготовлені з використанням найрізноманітнішої кольорової палітри. Пудра стане новою альтернативою нейтральним бежевим відтінкам. Затребуваними квітами виявляться оливково-зелений, бірюзовий, бурштиновий і темно-синій. А ще в моду повертається золото у всіх своїх варіаціях відтінків.

Імітація металів

У виготовленні меблів стали популярними поверхні з імітацією металів - латуні, міді, срібла, золота та інші. Метал може бути використаний в більш цікавих і часом несподіваних комбінаціях. Повертається мода на скульптурну фурнітуру, виготовлену з масивного і грубого металу. Найбільш затребуваними виявляться природні фактури поверхонь та їх відтінки.

Геометричні малюнки

Класика у вигляді дрібних патернів з рівномірним повтором сьогодні поступається місцем більш сміливій геометрії. Це можуть бути великі форми, а в їх поєднаннях часто використовується явна асиметрія. Даний тренд в дизайні інтер'єрів 2019 року вже отримав своє оригінальне визначення - «досконалість недосконала».

М'які натуральні тканини

Ще один популярний тренд 2019 року стосується вибору тканин для оббивки м'яких меблів. Бажання бути ближче до природи говорить про втому людей від занадто швидкого ритму мегаполісів. Тканини з натуральною фактурою також використовуються при виготовленні покривал, пледів, подушок і штор.

Hand made знову в тренді!

Сучасна тенденція - індивідуальний підхід при виготовленні меблів. Створення предметів інтер'єру ручної роботи за визначенням не може бути дешевим задоволенням. Вартість меблів, виготовлених в одиничному екземплярі за ексклюзивним дизайн-проектом, іноді може перевищувати аналогічні пропозиції мас-маркету в десятки і навіть сотні разів. Однак в даному випадку саме попит породжує пропозицію. І навіть дуже дорогі меблі знаходить свого покупця.

А ми запрошуємо вас до великого виставкого залу сучасних диванів та м'яких меблів у Львові в ТЦ MARK. Понад 20 магазинів та салонів готові запропонувати вам усі модні новинки 2019 року в широкому асортименті та по розумній ціні.