Облаштування дитячої чи підліткової кімнати | ТЦ «MARK»

Дитячі кімнати

Облаштувати дитячу кімнату — це одне з відповідальних та складних завдань. На перше місце виходять якість і безпечність. І тут без компромісів. Це мають бути сертифіковані товари від надійних виробників, купувати які потрібно тільки у перевірених продавців. В ідеалі — в офіційних фірмових магазинах.

Практичні рішення для яскравих ідей

Меблі для дітей мають бути екологічно чистими, зручними та функціональними. А спробуйте в одній кімнаті розмістити ліжко, шафу для одягу, тумбу для різних дрібниць, зробити зону для занять, виділити місце для ігор та зберігання іграшок! Хоча сучасні виробники орієнтуються на покупців. Вони виготовляють різноманітні меблі та інше приладдя для дитячих, враховуючи усі можливі варіанти. Особливу увагу треба приділяти ліжкам, адже ж те, на чому дитина спить впливає на її фізичний розвиток. Саме тому вони обов'язково мають бути обладнані ортопедичними матрацами.

Складність полягає в тому, що інтер’єр підбирається на тривалий термін. І, якщо доросла людина не так часто змінює свої смаки, дитина постійно знаходиться у пошуку чогось нового. Сьогодні вона без перерви дивиться мультфільм, а через місяць вже фанатіє від блогера чи нового актора. Сьогодні вона оточує себе усім жовтим, а завтра просить купувати їй тільки зелені речі. То ж як вибрати?

Якщо дитина маленька, скоріш за все їй сподобається все, що ви купите. Ви ж знаєте її смак! І ще не один рік вона буде задоволена. А можна взяти її із собою у меблевий магазин. Якщо вам потрібна дитяча кімната у Львові, завітайте до ТЦ «Марк». По-перше, в одному місці розташовано багато салонів. По-друге, коли дитина втомиться, її можна залишити в центрі «Кіндервіль» і продовжити пошуки самостійно.

А потім малюк підросте, і вже потрібна буде дитяча кімната для підлітка. Якщо меблі може й вдасться залишити, килими, люстри, штори та шпалери скоріш за все потрібно буде замінити. А щодо меблів… Можна дозволити підлітку самостійно оновити їх дизайн. Напевне він із задоволенням розмалює або заклеїть фотографіями кумирів дверцята шаф. Але пам’ятайте, що лише якісні меблі зможуть служити так довго і витримати всі маніпуляції. Тому до питання їх вибору потрібно підходити з особливою уважністю.

Для сімей з двома дітьми та маленьких кімнат

Не багато родин може дозволити собі виділити кожній дитині по кімнаті. Доводиться примиряти їх та знаходити компроміси. Почати треба з купівлі двоповерхового ліжка. Оформити кімнату можна в різних стилях, сучасна мода це підтримує. А для випадків, коли приміщення розраховане на одного мешканця, але замале для того, щоб розмістити усе потрібне, виробники пропонують гарні рішення, які дуже подобаються дітям. Придбайте двоярусне ліжко, але у нижній частині встановіть диван, письмовий стіл, облаштуйте ігрову чи спортивну зону. В такий спосіб вирішується одразу кілька питань:

  • досягається максимальна функціональність за рахунок розміщення усього необхідного;
  • зростає інтерес дитини до сну у ліжку під стелею;
  • малюку доводиться хоча б двічі на день займатися своєрідним спортом — підніматися по сходах.

Якщо ж ви так і не змогли самостійно вибрати меблі для дитячої кімнати, скористайтеся послугами дизайнера у магазинах ТЦ. Він допоможе підібрати гарнітур чи окремі модулі та запропонує варіанти, як зручно усе розставити. Від вас потрібна лише схема кімнати та її розміри.