Основні переваги броньованих дверей | ТЦ «MARK»

Броньовані двері

Вхідні двері – це, перш за все, захист помешкання від непроханих гостей, а вже потім елемент інтер’єру. Тому обираючи такі двері, потрібно звертати увагу на їхні технічні характеристики: матеріал, петлі, замки тощо. Оптимальний варіант – це броньовані двері. Вони гарантують надійний захист оселі та майна на час відсутності господарів.

Металеві вхідні двері: основні переваги

  1. Більшість броньованих дверей – сталеві, а сталь, як відомо, дуже міцний і надійний матеріал. Він не деформується, не псується в результаті впливу зовнішніх чинників, не боїться підвищеної вологи, різких перепадів температур і не потребує фарбування. Також таким дверям, на відміну від дерев’яних, не страшні комахи, корозія, грибок і пліснява. Вони довговічні, а значить, це вигідна інвестиція у своє житло.
  2. Полотно броньованих дверей, як правило, виготовляють з декількох шарів сталі, які додатково перекладаються мінеральною ватою. Така технологія значно підвищує їхні теплоізоляційні властивості. Особливо це актуально для приватних будинків, де холодне повітря з вулиці одразу потрапляє в дім. Тому можна стверджувати, що броньовані двері допомагають економити на опаленні в зимовий період.
  3. Наступна суттєва перевага – це чудова шумоізоляція. Якщо ви мешкаєте в багатоквартирному будинку, завдяки сталевим дверям звуки зі сходового майданчика не будуть вас турбувати. І сусідам, у свою чергу, не буде чути, що відбувається у вашому помешканні.
  4. Вогнетривкість – ще одна причина, по якій власники помешкань обирають броньовані двері. У випадку пожежі в сусідній квартирі або у спільному коридорі дверне полотно буде деякий час затримувати проникнення вогню у ваше помешкання. Чого вистачить до приїзду пожежників.
  5. Такі двері мають міцні замки, зламати які вкрай важко. Зазвичай вони обладнані механізмом, який закриває двері не в одній точці, а одразу в декількох: збоку, знизу та зверху. Це в декілька разів підвищує безпеку житла і майна в ньому.
  6. Ще одна перевага – це надійні петлі з механізмами антизрізу. Вони не дадуть грабіжникам витиснути полотно з коробки. Окрім того, ці петлі можна доповнити так званими обмежувачами відкривання. Навіть в разі злому дверне полотно грабіжники зможуть відкрити лише на 10 см.
  7. В асортименті зараз є і кулетривкі двері, які забезпечують максимальний рівень захисту життя господарів і їхнього майна.
  8. Не менш важливий і дизайн дверей. Сучасні виробники пропонують цікаві, стильні моделі, які вдало впишуться в інтер’єр помешкання.

Якщо в домі є сейф, зберігаються цінні метали або кошти готівкою, злочинці можуть вдаватись до різних способів проникнення всередину. Щоб спокійно залишати житло на тривалий час і зберегти власні надбання, не варто економити на вхідних дверях. Обирайте броньовані двері у Львові з максимальним рівнем захисту.

Придбати якісні броньовані двері, які відповідатимуть всім вимогам, ви можете в ТЦ Марк. Спеціалісти магазину допоможуть вам обрати оптимальну модель для вашого дому.