Різноманітність сучасного посуду | ТЦ «MARK»

Магазин посуду

Посуд має подобатись тому, хто ним користується. Зовнішній вигляд, колір, форма — це все важливо, адже ж приготування та приймання їжі мають приносити задоволення. Сьогодні купити посуд можна на будь-який смак, але є ще деякі важливі критерії вибору.

  1. Тарілки, стакани, сковорідки та інший посуд мають бути якісними.  Сучасні виробники виготовляють їх з екологічно чистих матеріалів: скла та склокераміки, фарфору та фаянсу, нержавіючої сталі. За бажанням можна замовити меламіновий посуд.
  2. Призначення. Для щоденного домашнього використання, та якщо усе кухонне начиння зберігається у закритих шафах та ящиках, його можна придбати кожному за смаком. Та коли столові прибори призначені для сервірування святкового столу, краще, щоб це були предмети з одного сервізу. Для визначних дат ліпше використовувати фаянсові чи фарфорові тарілки та чашки. Це допоможе підкреслити особливе відношення господині до події.
  3. Якщо приладдя купується для кафе, столової чи ресторану, воно підбирається по дизайну, який має відповідати загальному стилю закладу. Окрім того, це повинен бути професійний посуд з сегменту HoReCa. Він відрізняється від побутового:
    • переліком та пропорціями матеріалів, що входять до складу фарфору для збільшення його міцності;
    • підвищеною щільністю;
    • особливостями обпалу готових виробів для більшої стійкості до сколів та тріщин, що можуть утворюватися від частих перепадів температури.

Особливу увагу потрібно приділяти дитячому посуду. Обов’язковий параметр — безпечність. Та ще важливо, щоб він був цікавим малюку, наприклад, з зображенням улюблених героїв чи тварин. Для того, щоб діти з’їли якнайбільше, можна пограти з ними у гру “Хто скоріше побачить картинку на дні”. А якщо виделка, ложка та ніж будуть різнокольоровими, вашому малюку легше буде запам’ятати, яким столовим знаряддям коли користуватися.

Де купити посуд відомих брендів

В торговому центрі «MARK». На його трьох поверхах розміщено багато магазинів посуду. ТЦ пропонує різноманітні товари перевірених світових виробників. Тут можна придбати каструлі, ковші та сковорідки за призначенням для різних плит — газової, електричної, індукційної. Крім того, посуд у Львові — це тарілки, чашки з блюдцями та без, ложки, виделки, ножі, додаткові кухонні приладдя: серветники, набори для спецій, підставки під гаряче, посуд для зберігання продуктів тощо.

Магазин продає товари лише європейської якості, що підтверджується гарантійними документами та сертифікатами. Одна з його переваг — посуд поставляється безпосередньо від виробника, завдяки чому за нього не доведеться переплачувати посередникам.