Що треба знати перед покупкою вхідних дверей | Блог ТЦ

Як вибрати вхідні двері

Часто при виборі вхідних дверей для квартири чи будинку постає багато запитань. Адже всім хочеться, щоб двері були гарними, довговічними і найголовніше — забезпечували безпеку життя людей та цілісність майна. Як придбати сучасні та надійні вхідні двері у Львові?

Секрети вибору вхідних дверей

Для початку треба визначитися, які саме потреби повинні задовольнити двері. Адже цінова політика тут встановлюється в залежності від їх особливостей. Основними критеріями вибору є:

 • надійність;
 • шумоізоляція;
 • збереження тепла;
 • дизайн;
 • якість фурнітури;
 • габарити;
 • наявність гарантії від виробника;
 • можливість самостійної заміни запираючих механізмів;
 • наявність вічка.  

Після визначення з якостями, якими мають володіти металеві вхідні двері для вашого дому, можна шукати відповідні варіанти в магазині чи салоні.

Обираючи двері для власного дому, зверніть увагу на такі моменти:

 1. Конструкція. Двері повинні бути із якісного міцного металу і з надійними замками.  
 2. Теплоізоляція. Надійні двері захистять узимку від протягів та збережуть тепло в оселі.
 3. Шумоізоляція. В сучасних панельних багатоповерхівках дуже тонкі стіни і гарна акустика. Шумоізоляція позбавить від дискомфорту, а значить, вас не потурбує ніякий шум з загального коридору.
 4. Оббивка.  Найкращий варіант – це дерево. Воно має гарний, сучасний вигляд і прослужить довгі роки.
 5. Дверна коробка. Встановлювати нові двері найкраще з новою коробкою. Це вбереже від можливих неприємностей і покращить естетичний вигляд.  
 6. Місця продажу. Купуйте двері в спеціальних магазинах та салонах, які можуть показати вам сертифікати на продукцію та надати гарантійний талон з визначеним законодавством терміном гарантійного обслуговування.

Надійні двері – спокійний сон

Великим попитом користуються броньовані двері, адже це запорука безпеки і спокою. Обираючи той чи інший варіант, не варто економити на власній безпеці, адже від цього вибору залежить не тільки збереження майна, а й людське життя. Якщо ви не знайшли потрібного варіанту у магазині чи салоні, можна купити броньовані вхідні двері під замовлення. В цьому випадку всі ваші побажання будуть враховані.

Покупка вхідних дверей — дуже важливий крок. І до нього треба підійти виважено, адже двері купуються на довгий час. Тому обирайте ті, які дійсно подобаються. Передивіться список вимог — не потрібно переплачувати гроші за функції, які не знадобляться. Наприклад, для квартири в багатоповерхівці не потрібно встановлювати двері з куленепробивного матеріалу. Але й не слід брати найдешевший варіант, адже це «зелене світло» квартирним злодіям.

Перед монтажем варто перевірити дверну коробку на міцність. Надійною рамою дверної коробки вважається та, яка має моноблок і один зварювальний шов. Якщо квартира після капітального ремонту, існує ймовірність, що коробку потрібно буде встановлювати додатково разом із новими дверима.