Що треба знати перед покупкою вхідних дверей | Блог ТЦ

Як вибрати вхідні двері в квартиру і не промахнутись


Вибір вхідних дверей в квартиру та для приватного будинку мають спільні риси. Хоча існують різні нюанси, такі як район проживання, розташування дверей, технічні параметри, наявність/відсутність антивандального покриття тощо.

Якщо хочете дізнатися як правильно вибрати вхідні двері в квартиру, зважайте на такі параметри:

 • безпека та надійність;

 • вимірювання;

 • тепло- і звукоізоляція;

 • дизайн та зовнішній вигляд.

Безпека будинку - головний параметр установки дверей. Основними функціями є:

 • безпека вашої родини;

 • збереження власності;

 • запобігання злому.

Тому інформація про кількість та надійність замків, міцність петель дверей, якість використовуваних матеріалів заслуговує на ретельне вивчення.

Вхідні двері в приватний будинок: як вибрати надійні замки та петлі

Механізм замикання та петлі мають велике значення незалежно від того, який тип вхідних дверей в будинок ви вибрали.

Серед різновидів замків зазвичай використовуються важільні та циліндрові замки. Встановлення замків різних типів додає надійності та гарантує більший рівень безпеки при використанні. Це ускладнює взлом дверей, тому не турбуйтеся про своє майно.

Двері, що гарантують безпеку, оснащені декількома замками. Один із замків є основною для щоденних потреб, а решта використовується, якщо ви вирішите поїхати в далеку подорож.

Петлі двох типів в основному використовуються на вхідних дверях в квартиру: це стикові (або врізні) та кулькові підшипники. Іноді використовуються приховані петлі; вони захищені від різання.

Стикові (також відомі як врізні) петлі - найпоширеніший варіант, вони вважаються найбільш надійними та зручними у використанні. Петлі кулькових підшипників зазвичай використовують на важких і масивних дверях.

ПОРАДА! Петлі повинні витримувати вагу дверного полотна. Якісні вироби не деформуються під час роботи - вони не скриплять і не прилипають. Виберіть модель із 3–4 петлями, щоб рівномірно розподілити вагу стулка та запобігти провисанню дверей.


Матеріали виготовлення та внутрішнє заповнення вхідних дверей

Вибираючи вхідні двері, враховуйте:

 • матеріали, з яких виготовлені двері;

 • і який наповнювач використовується для звуко- та теплоізоляції.


Види дверної коробки:

 1. Скловолокно. Витримують довгі роки використання з відсутністю подряпин. Склопластик поставляється в обраному вами кольорі, за потреби його можна легко перефарбувати. Двері також можуть поставлятися з дерев'яною обшивкою, яка відповідає вашому домашньому декору.

 2. Алюміній. Металеві двері найпопулярніші, доступні та довговічні. Метал, здебільшого оформлений у сучасному витонченому стилі. Пофарбовані металеві двері скрасять ваш дім та додають комфорту.

 3. Дерево. Чудовий вибір, серед іншого, для дверної коробки. Наші виробники можуть створити дерев’яні двері, які відповідатимуть вашим конкретним вимогам. Широкий вибір дверей на вибір надає вашому особистому стилю блиску.

Дерево і метал найчастіше використовуються для виготовлення дверей в міську квартиру. Якщо ваша квартира розташована в тихому і (відносно) безпечному районі, цілком достатньо міцних дерев'яних дверей. В іншому випадку, слід вибрати якісні броньовані сталеві двері.

Вам слід ознайомитися з дизайном дверей та її частин, щоб зрозуміти всі нюанси догляду та обслуговування. Конструкція вхідних дверей включає:

 • металева дверна коробка з поглибленнями для засувки;

 • дверне полотно/плита;

 • ізоляційний матеріал, який виконує функції збереження тепла та звукоізоляції;

 • петлі;

 • запірна система.

Конструкція дверей може містити додаткові елементи. Однак вони не впливають на загальний технічний стан і виконують декоративну функцію.

Будь-який надійний виріб повинен мати внутрішнє наповнення високої якості. Внутрішня конструкція дверей складається з секцій, обмежених сталевими ребрами жорсткості з ізоляційними матеріалами між ними. Наконечники вхідних дверей у квартиру для вибору

Дешеві варіанти мають в якості утеплювача картон у формі стільника. Це невдалий варіант - такий виріб має легку вагу; він не може забезпечити необхідний рівень звукоізоляції.


Як вибрати вхідні металопластикові двері

Для того щоб металопластикова конструкція працювала  добре, ущільнення дуже важливе. Потрібно перевірити, чи добре притискається гумка до рами, коли двері зачинені? Саме від цієї стихії залежить комфорт і спокій в будинку. Помилки у виборі ущільнювача часто провокують засмічення пилом, корозію металевих деталей через контакт з конденсатом.

Деталі, що піддаються тертю, потребують змащення. Необхідно регулярно змащувати петлі та механізми замку, бажано під час зміни сезону. Будь-яке мастило втрачає свої властивості при різних температурах; в спеку він стає рідким, а на морозі згущується.

Замки та петлі - загальні деталі, схильні до поломок. Ці механізми вимагають належного догляду.


Технічне обслуговування вхідних дверей

Технічне обслуговування дверного замка

Важливо змащувати замки, які використовуються у вхідних дверях. Особливої уваги вимагають замки на двері в котеджах та заміських будинках. Фахівці рекомендують використовувати мастильний аерозольний спрей: це більш економічно і зручно. Застосовуйте їх періодично, кілька разів на рік. Завжди читайте інструкції на етикетці.

ПОРАДА! Перш ніж самостійно змащувати механізм засувки, проконсультуйтеся з постачальником замка. Деякі виробники забороняють змащувати замки преміум класів. Завжди шукайте таку інформацію на упаковці, щоб уникнути пошкодження.

Технічне обслуговування петель

Як змащувати дверні петлі? Злегка підніміть дверне полотно за допомогою спеціальної щипкової панелі. Нанесіть мастило на шарнірний штифт або на сам шарнір.

Не змащуйте кожен сантиметр петлі; одного мазка цілком достатньо. В процесі експлуатації мастило розповсюджуватиметься по всій поверхні.

Технічне обслуговування дверної прокладки

Ущільнення та гумові прокладки - одне з найбільш вразливих місць на сталевих вхідних дверях. Двері пропускають протяги та неприємні запахи з вулиці у разі їх зносу. Через втрату еластичності ущільнення перестають нормально функціонувати. Як підтримати цей елемент у належному стані? Фахівці рекомендують обробляти його силіконовою змазкою раз на 1-2 місяці. Зберігайте прокладку дверей та зачистку від атмосферних впливів чистими від жиру та бруду, щоб забезпечити належне ущільнення.

ПОРАДА! Для більшої зручності використовуйте силіконовий спрей.

Не забувайте регулярно протирати поверхню дверей і всі рухомі частини. Помийте металеву поверхню водою з м’яким милом, потім використовуйте м’які тканини і витріть насухо. Періодичне нанесення меблевого воску також є ідеальним рішенням для збільшення терміну служби сталевих вхідних дверей.


Поради щодо вибору вхідних дверей квартири

Фахівці рекомендують вибирати мінеральну дошку, пінополістирол або поліуретан, щоб позбутися шуму від входу. Ці ізоляційні матеріали не дозволяють пропускати сторонні звуки, і в той же час зберігають тепло всередині будинку. Хочете досягти більшої звукоізоляції дверного полотна? Переконайтеся, що по периметру встановлена прокладка.


Дизайн та інші основні характеристики

На додаток до згаданих вище нюансів, вхідні двері в квартиру слід вибирати, виходячи з її дизайну. Це задає загальний тон та допомагає власникам квартир бути в гарному настрої, оскільки вони використовують цей виріб щодня.

Зверніть увагу на загальний вигляд та декоративні властивості дверей. Слід уважно підбирати кольорову палітру і фактуру листа, якщо хочете, щоб він гармоніював з інтер’єром. Поверхня може бути покрита панелями МДФ, екошпоном, шпоном, що імітує дерево, або просто пофарбована барвниками та лаком.

Хочете створити більше комфорту у своїй квартирі? Тоді зверніть увагу на правильний розмір дверей. Правильні розміри впливають на якість монтажу. Виміряйте необхідні розміри отвору та дверного полотна або скористайтеся послугами спеціальних компаній, щоб уникнути труднощів при монтажі.

Останній параметр - ціна. Не купуйте найдешевші двері! В іншому випадку ви ризикуєте отримати неякісний товар, який швидко вийде з ладу. Однак оцініть свої можливості розумно і придбайте двері, виходячи з бюджету. Тепер ви знаєте, як правильно вибрати вхідні двері в квартиру, та як вибрати вхідні металопластикові двері, але якщо у вас виникнуть труднощі, то надійні спеціалісти ТЦ MARK вам допоможуть!