Як обрати меблі для спальні | ТЦ «MARK»

Меблі для спальні

Якісний відпочинок — запорука здорового та бадьорого дня. Саме тому спальна кімната має бути затишною, ліжка — зручними, а інші меблі — ненав’язливими. Особливо це стосується невеликих приміщень. Та якщо одна кімната є багатофункціональною, краще її поділити на зони:

  • частину, відведену для сну оформити в спокійних тонах;
  • решта кімнати може грати яскравими барвами, за бажанням.

Такий поділ може бути не тільки візуальним, а й фактичним — можна зробити перегородку у вигляді шафи-купе, виготовленої за індивідуальними розмірами. В меблевих магазинах ТЦ Марк надаються такі послуги.

Якщо ж вам пощастило мешкати у просторій квартирі чи приватному будинку, і з вашої спальні є вхід до окремої кімнати де зберігається одяг та взуття, для неї продаються гардеробні меблі. Сучасні шафи можна замовити будь-якої конструкції, з великою кількістю поличок, тримачами для вішалок та ящиками.

Як створити особливий інтер’єр

Усі якісні меблі для спальні виготовляються у фабричних цехах. Безпечні матеріали, ексклюзивні колекції, яскраві ідеї, втілені у неповторних дизайнерських рішеннях — все це вам запропонують в меблевих салонах ТЦ «MARK». Тут можна придбати гарнітури та окремі елементи з натурального дерева чи високоякісних плит ДСП:

  • литовської фабрики TCH furniture limited;
  • Decodom зі Словенії;
  • американського бренда FRISCO;
  • меблі MERX;
  • польських торгових марок Bydgoskie Meble, Helvetia, Etap Sofa, New Look, МebleWojcik, Cyprys, Forte, Taranko від компанії Agata SA;
  • екологічно чисті меблі з Закарпаття;
  • інших підприємств з різних країн світу.

Та якщо ви шукаєте спальні у Львові зі своєрідною родзинкою, зверніть увагу на вироби KLER чи «РАДО». Власники виробництв, поруч з сучасним технологічним обладнанням, використовують і ручну працю. Фінальна обробка дерев’яних поверхонь майстрами власноруч надає меблям особливості.

Як не помилитися із вибором

А коли усе це розмаїття тумб, бенкеток, дзеркал, шаф та ліжок не полегшило вибір, а навпаки, зверніться до магазину за послугою дизайнера. Він допоможе вибрати та розставити меблі у вашій віртуальній спальні відповідно до віянь моди та ваших особистих бажань.

А ще, інколи, постає питання підбору окремих елементів. Адже ж це проблема — купити, наприклад, трюмо, яке буде підходити за стилем та кольором до вже існуючої обстановки. Але для досвідчених професіоналів з креативним підходом до усього, що вони роблять, немає нічого неможливого.

Окрім того, щоб повністю облаштувати спальну кімнату, купуйте в салонах й супутні товари: матраци, текстиль, навіть міжкімнатні перегородки. Їх можна встановити у великих приміщеннях, щоб відокремити затишний куточок для відпочинку.