Найкращі ортопедичні матраци - переваги і недоліки | Блог ТЦ «MARK»

Турбота про своє здоров’я – сучасний тренд. І це не лише про правильне харчування чи спортивні заняття. Дуже важливо ще і якісно відпочивати під час сну. Адже якщо прокидатися розбитими та втомленими, вже навряд чи стане сил на ранкові відвідини спортзалу чи пробіжки, а тим паче – на продуктивність у справах. Якщо ви хочете повноцінно відпочивати, краще купити ортопедичний матрац. Він здатен рівномірно забезпечити навантаження на спину. Та зважайте на те, що не всі моделі, які називаються «ортопедичні матраци», дійсно мають такі властивості.

Якщо ви бажаєте купити якісний виріб відповідно до своїх потреб і побажань, завітайте до ТЦ «Марк». Там є багато магазинів, де представлені найкращі ортопедичні матраци та інші вироби. Буде можливість порадитися з консультантами щодо вибору й переглянути асортимент у каталогах і наживо. На всю продукцію діє гарантія, тож при покупці ви можете бути впевненими в її якості та довговічності.  

Ортопедичні матраци – переваги

Вони відрізняються від звичайних виробів, тому й мають особливий попит. Тож щоб ви могли ухвалити виважене рішення, пропонуємо дізнатися, які мають ортопедичні матраци переваги. 

  • Вони гіпоалергенні й екологічні.

У сучасних моделей – натуральне покриття, яке безпечне для алергіків. Завдяки тому, що виріб обробляється спеціальним антибактеріальним засобом, мікроорганізми не поширюються. Ортопедичний матрац має «дихаючу» структуру, тож у нього чудова вентиляція. Це запобігає появі грибків і цвілі.

  • Мають ортопедичний ефект.

На них дуже комфортно спати (значно зручніше, ніж на звичайних). Це досягається завдяки тому, що хребет може приймати правильне положення. Використовуючи ортопедичні вироби, ви запобігатимете різним захворюванням шиї чи спини, а також відкладанню солей. Сон буде спокійним і міцним, тож на ранок відчуватиметься бадьорість і прилив енергії. У безпружинних матраців у ТЦ «Марк» якісні наповнювачі, тож навантаження на тіло відбувається рівномірно.

  • Міцні та довговічні.

У середньому термін служби матраца ортопедичного – 10 років. Після цього його бажано замінити на новий. Завдяки особливій конструкції виріб швидко адаптується до будь-якої ваги тіла. Головне – першочергово відповідно підібрати модель. Навантаження розподіляється точково через відповідне розташування пружин, тому не виникає зайвих затисків у якійсь із частин матрацу.


Якщо мова про безпружинні матраци, здебільшого застосовуються штучні наповнювачі. Наприклад, дуже часто це пінополіуретан, який здатен швидко відновлюватися. Також чудовим варіантом буде кокосова койра. Вона вважається однією з кращих для наповнення ортопедичного матраца.

Ортопедичні матраци – недоліки

У таких виробів є як переваги, так і певні недоліки, на які слід зважати при виборі. Та вони незначні, тож усе більше людей схиляється до покупки саме матраців із ортопедичним ефектом.

Які мають ортопедичні матраци недоліки:

  • Що безпружинні, що на пружинних блоках матраци часто мають всередині важкі наповнювачі. А якщо це моделі з двостороннім ефектом «зима/літо», то важливо час від часу перевертати їх іншою стороною, що може викликати певні труднощі. Та така потреба виникатиме лише раз на пів року, до того ж можна попросити когось про допомогу.

  • Нові вироби часом мають запах клею. Це пов’язано з тим, що шви пружинних і безпружинних матраців проклеюють для більшої довговічності. Якщо відповідно витримувати матеріали, то клей швидко з’єднається з наповнювачем – і конструкція стане більш монолітною. Завдяки цьому ортопедичні матраци можуть прослужити, наприклад, не 7 років, а вже 15, а то і 20 років. Не переймаєтеся, якщо відчуєте цей неприємний запах, він дуже швидко вивітриться – достатньо лише почекати до 3-х днів. Про це зазвичай пишуть в інструкції, тож уважно ознайомтеся з нею, перш ніж телефонувати в інтернет магазин.

Як визначитися з вибором?

Шукаючи й переглядаючи ортопедичні матраци, ви побачите пропозиції різних виробників. Та варто передусім зважати не на них, а співвідносити властивості конкретної моделі (зокрема, рівень жорсткості) з параметрами свого тіла. Тільки тоді виріб зможе дати бажаний ефект, і вам буде дуже приємно та зручно під час сну. 

Чекаємо вас у ТЦ «Марк», де є найкращі ортопедичні матраци, багато меблів і виробів для інтер’єру. Там ви зможете знайти потрібне для того, щоби затишно й стильно облаштувати будь-яке приміщення.