Рейтинг виробників ортопедичних матраців | Блог ТЦ «MARK»

Ви хотіли б мати комфортне спальне місце? Для цього варто правильно підібрати ліжко, яке буде надійним, практичним і максимально зручним. Та не всі зважають на те, що особливу увагу слід приділити вибору матрацу. Насправді саме він – дуже важлива частина спального місця. Від того, наскільки буде якісним матрац, залежить і сон, і наше самопочуття.

Варто дізнатися рейтинг ортопедичних матраців, щоби правильно підібрати виріб і завдяки йому покращити стан свого здоров’я. Це можливість зміцнити м’язи, хребет і суглоби, поліпшити стан шкіри тощо. Якісні ортопедичні матраци виготовляють не лише за кордоном. Є багато українських виробників, які пропонують різноманітну продукцію й варті особливої уваги. Визначитися з вибором буде значно легше, якщо ви знатимете лідерів серед компаній-виробників і врахуєте особливості виробів. 

Рейтинг виробників матраців в Україні

Бажаєте забезпечити собі комфортний якісний сон? Зверніть увагу на рейтинг виробників матраців, які застосовують перевірені інноваційні технології. Завдяки цьому вироби оптимально підтримують тіло та вирізняються довговічністю. Деякі фірми не лише використовують західні технології, а й розробляють власні – такі ж якісні, як іноземні.

Тож шукаючи відповідь на питання, який матрац кращий, зверніть увагу на такі українські бренди:

  1. EUROSLEEP. Це відомий виробник матраців і подушок. Також компанія пропонує топери (тонкі безпружинні матраци, завдяки яким можна додатково облаштувати комфортне спальне місце. EUROSLEEP впевнено очолює рейтинг якісних матраців, адже пропонує продукцію з високоякісними наповнювачами – латексом, кокосовим волокном тощо.

  2. СОНЛАЙН. У цієї компанії широкий асортимент ортопедичних виробів. Вони мають спеціальний пінний наповнювач Aerolat. Така піна чудово підтримує хребет у необхідному положенні, завдяки чому у вас буде виникати відчуття невагомості. Виробник використовує власну фірмову технологію, тож йому вдається створити унікальну продукцію, яка є цілком доступною за ціною.

  3. SLEEP&FLY. Назва говорить сама за себе – ви можете спати, мовби літаючи, завдяки особливій конструкції матраців. Цей бренд дуже відомий і в Україні, і за кордоном. Можна вибрати продукцію з різних лінійок. Наприклад, із незалежними пружинними системами (Pocket Spring) чи із залежними (Боннель).

Які ще є кращі виробники матраців?

  1. LARGO. Ця компанія пропонує переважно безпружинні матраци. Зазвичай для їхнього виготовлення використовується пінополіуретановий наповнювач, який має додаткові прошарки. Продукцію обробляють особливим просоченням Sanitized, що запобігає появі кліщів.

  2. MUSSON. Це відомий виробник із багаторічним досвідом. Він пропонує різноманітні моделі – можна легко підібрати потрібну відповідно до розміру й типу конструкції. Це може бути як матрац або подушка, так і топер або футон. MUSSON потрапив у рейтинг якісних матраців через якість виробів та широку лінійку. Наприклад, бренд пропонує безпружинні моделі з наповнювачем екофлекс або флексоповсть. Доступно багато варіантів, у яких є пружинний блок Боннель.

  3. COME-FOR. А асортименті цього виробника ви знайдете переважно матраци з пружинною основою. Переважно використовується блок Pocket Spring. Його можуть поєднувати з різними волокнами й пінними шарами, щоб досягнути потрібних параметрів за ступенем жорсткості чи інших. Ортопеди дуже часто рекомендують продукцію COME-FOR своїм пацієнтам. Компанія має декілька лінійок із без пружинними матрацами з багатошаровим якісним наповнювачем. Вона має в асортименті ще й топери та футони.

  4. ОРМАТРЕК. Це один із лідерів ринку, який має п’ять майданчиків для виробництва, тож він і потрапив у рейтинг ортопедичних матраців (їхніх виробників). Переважно компанія виготовляє одно- та двоспальні матраци, призначені для дорослих. Також є багато моделей для підлітків і дітей. Ви зможете замовити вироби на пружинній і безпружинній основі. Останні мають наповнювач із латексу (звичайним і з кокосової койри), а також ППУ. Завдяки різноманітності моделей (400+) Орматрек представляє один із найбільших асортиментів у країні. Головне – визначитися з характеристиками, розмірами та дизайном.

Що варто врахувати?

Кожна зі згаданих компаній – доволі досвідчений виробник ортопедичних матраців і іншої дотичної продукції. Це дійсно найкращі фірми матраців. Існує надзвичайно багато різноманітних фірм і моделей. Та вам має бути легше визначитися, адже тепер ви знаєте найбільш гідних представників серед компаній. Цей рейтинг виробників матраців сформований після того, як спеціалісти проаналізували відгуки реальних покупців і ознайомилися з оцінками експертів.

Коли ви будете шукати вироби, звертайте уваги як на бренд, так і на матеріали й тип конструкції. Все ж таки часто те, що чудово підходить одним людям, виявляється незручним іншим. Індивідуально вибирайте який матрац купити, щоб він подарував здоровий сон. Зважайте на антропометричні дані та стан здоров’я майбутнього користувача. Бажаємо вдалого вибору!