Що таке vinorit/ пвх/ та інші покриття для вхідних дверей?

  Все більшої популярності на ринку вхідних дверей набуває плівка vinorit та ПВХ покриття. Обидва варіанти були створені для того, щоб обороняти вхідні конструкції від негативного впливу атмосферних явищ і, таким чином, збільшувати термін їхньої експлуатації.

  ПВХ-плівка та віноріт здатні покращити не лише захисні властивості міжкімнатних і  вхідних дверей, але і поліпшити їхні естетичні характеристики. Останню зазвичай використовують для покриття зовнішньої сторони конструкцій, адже саме вона найчастіше піддається дії шкідливих факторів.

Різниця між vinorit та ПВХ покриттям

  Часто можна зустріти питання що таке пвх та що таке vinorit-покриття. З одного боку здається, що різниці між цими двома типами покриття немає. Однак, варто детальніше ознайомитися з характеристиками кожного, щоб вибрати оптимальний варіант для своїх дверей.

Отже:

  1. Плівка ПВХ — це покриття, яке виробляється зі стійкої сировини. Вона має назву полівінілхлорид. Для прикладу, з цього ж матеріалу виготовляють каналізаційні труби, сайдинг для облицювання будинків та інше. Її використовують виключно для міжкімнатних дверей.

  2. Vinorit - це полімерна плівка, яка володіє подібними характеристиками. Однак вона також наділена антивандальними властивостями. Саме тому нею покривають вхідні двері до будинку чи квартири.

  Можна зробити висновок, що основною різницею між цими двома типами є сфера їх застосування та ступінь захисту.

Переваги плівок vinorit

  Ми уже дізналися, пвх що це таке та чим він відрізняється від віноріт. Тепер детальніше розглянемо переваги, якими наділена остання. До основних плюсів плівок vinorit належать:

  1. Надійність — стійка плівка легко протидіє як атмосферним, так і механічним впливам. Завдяки цьому, двері зберігають свій зовнішній вигляд та функціональність протягом довгого часу.

  2. Захист — антивандальне покриття захищає двері від механічних пошкоджень.

  3. Екологічність — навіть під впливом ультрафіолетового випромінювання, не змінює свого кольору та не виділяє в повітря токсичних речовин.

  4. Естетичність — існує можливість підібрати для дверей текстуру максимально схожу до натурального дерева. Такі конструкції ідеально пасуватимуть до екстер'єру будинку.

  5. Економія — вироби з таким типом покриття набагато дешевші, ніж дерев'яні, проте не поступаються йому за своїми характеристиками.

ПВХ для міжкімнатних дверей

  Дешевшим аналогом для дверей всередині будинку є плівки ПВХ. Вони володіють всіма характеристиками попереднього виду, окрім антивандальних властивостей. Зрозуміло, що для внутрішнього використання двері з таким захистом непотрібні.

  Часто виникає питання, наскільки раціонально купувати міжкімнатні конструкції з плівкою ПВХ для дому. Хоча всередині приміщення вплив вологи чи ультрафіолету не такий інтенсивний як зовні, все ж він є. Щоб захистити двері від негативних чинників, краще обирати моделі зі спеціальним покриттям. Це позитивно позначиться не тільки на зовнішньому вигляді виробів, але і на їхній функціональності та довговічності.

  Знайти двері для будинку чи квартири можна в торговому центрі Марк. Виробники та магазини, з якими ми співпрацюємо, мають високі стандарти якості, яких ретельно дотримуються. Дізнатися більше на тему, які бувають міжкімнатні двері та як їх вибрати, можна натиснувши на виділений текст.

  Отже, з допомогою захисних плівок можна покращити вигляд вхідних та міжкімнатних конструкцій, а також продовжити термін їхньої експлуатації. Покриття забезпечить дверям характеристики дорогих моделей класу люкс, хоча ціна на плівки доступна кожному.