У кого замовляти кухню? Як вибрати модель кухні? | ТЦ MARK Львів

У кого замовляти кухню? Як вибрати модель кухні?

Серцем будь-якого будинку по праву вважається кухня. Це символ сімейного вогнища, а також місце створення кулінарних шедеврів. Для створення тут теплої та затишної атмосфери слід подбати про правильний вибір меблів. Нижче ми розглянемо два основних питання: у кого замовляти і як вибрати модель кухні?

Вибираємо виробника

Для максимальної економії можна придбати готовий кухонний гарнітур. У цьому випадку покупець отримує найбільш вигідний цінник. Однак у такого рішення є і недолік - далеко не завжди такі меблі органічно вписуються в габарити приміщення. Особливо гостро це питання стоїть в малометражних кімнатах. А щоб меблі ідеально відповідали геометрії приміщення, їх необхідно виготовляти на замовлення з обов'язковим точним виміром.

Цінники на меблі можуть відрізнятися в дуже широкому діапазоні, що залежить не тільки від габаритів і матеріалів виготовлення, але також і від бренду виробника. Як вигідно замовити кухню без зайвої переплати? Гарна новина полягає в тому, що варіанти з високою якістю виготовлення можуть пропонуватися відносно недорого. Буквально в кожному місті є свої виробники кухонь, що пропонують якісну продукцію на замовлення за помірними цінами.

Вибір виробника в даному випадку краще проводити за рекомендаціями великих торгових центрів та магазинів, адже в них можуть собі дозволити оренду лише найуспішніші гравці ринку. Обов'язково слід звернути увагу на гарантійні зобов'язання і досвід роботи (скільки років компанія представлена на ринку). Перевірені компанії з якісними товарами завжди дають хорошу гарантію на свою продукцію.

Як вибрати кухню на замовлення

Визначившись з виробником, переходимо до зовнішнього вигляду майбутнього кухонного гарнітура. Вибрати стиль меблів бажано заздалегідь. А вже при зверненні до виробника можна попросити каталог для ознайомлення з пропозиціями в обраному дизайнерському напрямку.

Пам'ятайте: вартість кухні збільшується при використанні «гнутих» фасадів та декору з різноманітними вставками, малюнками та ін. Додаткові декоративні елементи додають до третини від початкового ціннику.

Конструкція гарнітура

Розташування елементів меблів зазвичай відбувається лінійним або кутовим способом. На чому можна заощадити без шкоди якості і зручності? У цьому допоможе спрощена організація внутрішнього простору меблів. Наприклад, для зберігання кухонного начиння більш зручною виявиться одна ніша шириною 60 см, а не три по 20 см.

В цілому тут діє наступний принцип: чим простіше конструкція, тим нижче підсумковий цінник. Те ж правило стосується вибору фасадів. Відкидні і висувні варіанти зазвичай оцінюються дорожче в порівнянні зі стандартними простими рішеннями.

Матеріали

Розумна економія на матеріалах також дозволить зменшити цінник, не погіршуючи якість меблів. Замість дорогого масиву дерева і штучного каменю можна вибрати більш доступну альтернативу.

Наприклад, замість дерев'яних фасадів можна замовити аналогічні варіанти з МДФ патіновим покриттям. Таке рішення забезпечує ідеальну схожість з натуральною деревиною, а також ефективно захищає поверхню від механічних пошкоджень та інших зовнішніх впливів.

При виготовленні стільниці можна відмовитися від штучного каменю на користь вологостійкої ДСП. Володіючи аналогічними експлуатаційними характеристиками, замінник забезпечує 5-10-кратну економію на матеріалі.

Фурнітура - ще один важливий ціноутворюючий фактор. В даному випадку на якості краще не економити, оскільки від нього залежить не тільки зручність експлуатації, але і в цілому термін служби нової кухні.

Широкий асортимент кухні на замовлення у Львові представлений в виставковому залі ТЦ MARK. Салони кількох відомих львівських виробників розташовані поруч!