Як вибрати меблі для вітальні - топ порад | Блог ТЦ «MARK»

Ви організували ремонт і не уявляєте, як облаштувати вітальню? Наприклад, які меблі вибрати, щоб вони були і практичними, і гарними, і комфортними. Вітальня – це місце, де ми проводимо багато вільного часу, відпочиваючи з родиною та друзями. Тут ви релаксуєте після важкого робочого дня, дивитеся фільми чи слухаєте улюблену музику – в компанії чи наодинці. Тому варто подбати про ідеальне розташування.

Як можна облаштувати вітальню?

Інтер’єр повинен бути таким, щоб кожен, незалежно від віку, міг повноцінно в ньому відпочити. Тому обстановка повинна бути послідовною та вишуканою навіть у найдрібніших деталях. Вибираючи правильні меблі для вітальні, варто враховувати як власні вподобання, так смаки і інших членів сім’ї. Також пам’ятайте, що вибрані форми повинні бути гнучкими й дуже функціональними.

Подумайте, який тип меблів вам найбільше знадобиться – чи це функціональний настінний блок, чи набір, який ви можете розташувати відповідно до власного бачення та вподобань. Сучасні меблі для вітальні – це зазвичай стильні полиці зі світлодіодним підсвічуванням, телевізійні шафи з електронним обладнанням або практичні комоди. Вони дають багато місця для зберігання повсякденних речей, завдяки їм у кімнаті пануватиме бездоганний порядок.

Облаштування включає як настінні блоки, так і м'які меблі для вітальні – куточки, дивани, кушетки та крісла. Ви оформлюєте простір для зустрічей і відпочинку, тому тут повинні бути дуже зручні та функціональні вироби. Ось чому варто вибирати дивани, на яких можна буде спати, з ємністю для постільної білизни чи з регульованими підголівниками, які допоможуть розслабитися після важкого дня. Також важливо звернути увагу в оформленні кімнати на те, як правильно вибрати штори у вітальню

На що звернути увагу при виборі меблів для вітальні?

Приймаючи рішення щодо меблів, враховуйте:

  •  розмір кімнати;
  •  форму та габарити меблів;
  •  внутрішнє освітлення;
  •  колір стін та підлоги.

Так ви зможете уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних із невідповідністю меблів і простору. Результатом можуть бути великі розміри чи невідповідні кольори меблів – таке перенасичення здатне викликати погане самопочуття під час відпочинку. Якщо ви думаєте, як вибрати меблі для вітальні, зверніть увагу і на ці критерії:

  • Гармонійне ціле

Погляньте на взаємозв’язок кольорів, фактур і форм, що наповнюють вашу кімнату. Зробіть їх гармонізованими за однією спільною рисою. Це може бути колір, візерунок або принт – все, що стосується конкретної ідеї та поєднується із загальною картиною.

  • Скільки місця у вас у кімнаті

Інша річ – скільки у вас реального простору для нових предметів меблів. Кімната повинна бути зручною, щоби було легко пересуватися. Практичним рішенням стануть модульні меблі для вітальні. Відстань між людьми в кімнаті, які сидять на стільцях або кріслах, повинна забезпечувати комфортну розмову. В ідеалі вони повинні бути на такій відстані: щоб коли ви сіли на край свого сидіння та витягнули руки до себе, могли торкнутися кінчиками пальців людини, що сидить поруч. Можна відступити від цього правила, якщо у приміщенні вже є більші меблі.

Сучасні меблі для вітальні у ТЦ «Марк»

Вітальня – місце, де відбувається значна частина нашої повсякденної діяльності. Там ніхто не поводиться, як у музеї («чіпаючи експонати»). Навпаки – саме у цій кімнаті активно використовуються різні деталі інтер’єру. Тож важливо відповідально вибрати меблі для вітальні. У цьому вам допоможуть працівники ТЦ «Марк». Вони запропонують широкий асортимент сучасних і класичних рішень для того, щоб ви могли гармонійно оформити будь-яку кімнату.

Наприклад, меблі з високим блиском легко підтримувати в чистоті. Вони прості у використанні, на їхній поверхні надмірно не накопичується бруд. Також вітальня з блискучими яскравими меблями завжди створюватиме враження чистоти й просторості. Світлі меблі, оброблені до блиску, ідеально підходять для кращого освітлення кімнати. Якщо у вас недостатньо світла у вашій квартирі чи будинку (наприклад, у щільно забудованих районах або в безпосередній близькості від лісу), зупиніть свій вибір на меблях більш світлих кольорів.

Якщо вам потрібні якісні, гарні та функціональні меблі для вітальні, ТЦ «Марк» запропонує варіанти на різний бюджет. Консультанти вислухають ваші побажання, уточнять потрібні параметри – і підкажуть, які моделі найкраще доповнять саме вашу вітальню. Запрошуємо до вибору!