Декоративна штукатурка

 • Ashley Furniture Industries

  Ashley Furniture Industries

  Аксесуари для сну, Вітальні, Декоративна штукатурка, Дизайн-проекти інтер'єрів, Дизайн-студії, Дитячі та підліткові кімнати, Килими, Корпусні меблі, Ліжка, М'які меблі, Матраци, Освітлення, Офісні меблі, Предмети інтер'єру & декор, Спальні, Столи та стільці

 • Технології декору

  Технології декору

  Декоративна штукатурка, Дизайн-проекти інтер'єрів, Дизайн-студії

Декоративна штукатурка Львів

Декоративна штукатурка – популярний варіант оздоблення стін приміщень різного типу: приватних будинків, офісів, закладів відпочинку тощо. Матеріал відрізняється своєю екологічністю, довговічністю і простотою застосування, тому став чудовою альтернативою традиційного покриття стін фарбою, шпалерами чи плиткою.

За своїм складом декоративна штукатурка є неоднорідною пастою, що містить різноманітні декоративні добавки. В результаті можна надати стінам вигляду натурального мрамору, граніту, шовку чи металу. Інколи декоративна штукатурка використовується як фінішне покриття стін, що в подальшому підлягає фарбуванню. 

Знайти різноманітні види декоративної штукатурки у Львові, що використовується як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт можна у ТЦ «MARK». Різноманітні багатопрофільні магазини, що розташовані на території торгового центру, пропонують його відвідувачам:

 • Структурну декоративну штукатурку – в складі цієї суміші наявні кварцовий пісок, камінчики і тому подібне, завдяки чому при нанесенні узор має певну структуру. Найяскравіші представники даного виду – штукатурка «Короїд», «Шуба», «Баранець».
 • Фактурну штукатурку – цей вид покриття за своєю структурою є мілкозернистим і пластичним, тому отримати бажаний візерунок можна лише із застосуванням певної техніки нанесення. Передбачає використання щіток, губок та валиків із трафаретом.
 • Акрилову – представляє собою готову водно-дисперсійну суміш на основі акрилових смол. Використовується як для внутрішніх, так і для фасадних робіт. Має невелику вартість та є стійкою до води і вологи.
 • Мінеральну штукатурку – це суміш цементу, гіпсу та вапна. Відрізняється чудовою повітропроникністю, що робить мікроклімат у приміщенні приємним і здоровим. За умови її використання для фасадів, ванної кімнати чи кухні – потребує додаткового захисту лаком чи фарбою.
 • Силікатну декоративну штукатурку – універсальний варіант для декорування приміщень зовні і всередині. Антистатична, не боїться сонячних променів та води. Однак швидко застигає при нанесенні, тому для якісного результату потрібен навик роботи із нею.
 • Силіконову штукатурку – ще один універсальний варіант для будь-яких приміщень чи фасаду будівлі. Є стійкою до вологи, стирання, має високу паропроникність, що робить цей вид штукатурки підходящим для будь-яких оздоблювальних робіт.
 • Торговий центр «MARK» пропонує найширший асортимент декоративної штукатурки від різноманітних виробників. Тут ви зможете знайти оздоблювальний матеріал на будь-який смак та гаманець. А концентрація в межах одного торгового центру багатьох різнопрофільних магазинів суттєво заощадить ваш час та зробить «ремонтний шопінг» зручним і легким.