Акція від Meblik на шафи, ліжка та столи, інші меблі, крісла та матраци

1. Організатором акції є Meblik Sp. z o. o. з головним офісом в місті Хойніце, вул. Тополя 70, індекс 89-600, ІПН 555-207-96-57, KRS 0000332114, Районний Суд Гданськ — Північний в Гданську, VIII Господарський Відділ KRS, статутний капітал 5 000 000 злотих. 

2. Правила акції " Знижка -25% на шафи, ліжка та столи, -15% на всі інші меблі та крісла й матраци " визначені в умовах та правилах. 

3. Акція діє на території України з 02 лютого 2021 року — 15 лютого 2021 року. 

4. Акція адресована роздрібним клієнтам і відноситься до всього асортименту меблі зі  стандартного асортименту Мебліка. На аксесуари акція не поширюється. 

5. Акція гарантує право на придбання меблів зі зниженою ціною -25% на ліжка, шафи та столи,  -15% на всі інші меблі та крісла й матраци, (розраховується відповідно до роздрібних цін з  врахування умов цієї акції). 

6. Дана акція не пов'язана з іншими маркетинговими акціями — організованими мебельною  компанією в термін, зазначений в п. 3 регламенту. 

7. У разі зменшення вартості замовлення (з причин, залежних від замовника) - кількість та вартість  продукції, що підлягає акції, відповідно змінюються. 

8. Ціни округляються за загально прийнятими правилами математики до цілих в гривнях. 9. Під датою покупки розуміється термін видачі Клієнту підтвердження купівлі замовлення. 10. Співробітники компанії Меблік не допускаються до даної акції. 

11. Меблік зобов'язується не передавати третім особам даних Клієнтів, які беруть участь в акції. 12.Рекламні матеріали для акції, мають виключно інформаційний характер. 

 Організатор: Meblik Sp. z o.o. 

 Тополя 70 

 89-600 Хойніце


А також дивіться інші акції!

Summer Sale

Summer Sale

Колекція PALM BAY від APPLE BEE

Колекція PALM BAY від APPLE BEE

HOT DAYS

HOT DAYS

Знижки на комплект Emoti

Знижки на комплект Emoti

1=2: Плед в подарунок

1=2: Плед в подарунок

Парасолі RIVIERA

Парасолі RIVIERA

Акція від Meblik

Акція від Meblik

Акція

Акція

Акція на полотна Асторі, Доріс, БМФ

Акція на полотна Асторі, Доріс, БМФ